Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP

Noworoczne spotkanie Wójta Gminy Dębno z przedsiębiorcami
11 sty 2022
Noworoczne spotkanie Wójta Gminy Dębno z przedsiębiorcami

W dniu 9 stycznia br. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie odbyło się spotkanie Wójta Gminy Wiesława Kozłowskiego z przedstawicielami lokalnego biznesu. Przybyłych gości przywitał gospodarz, a zarazem pomysłodawca zorganizowanej po raz pierwszy w historii gminy takiej formy spotkania z przedsiębiorcami.

Wójt podkreślił ważną rolę jaką pełnią właściciele firm działających na terenie naszej gminy. Dzięki prężnie działającym podmiotom gospodarczym Nasza Mała Ojczyzna może się rozwijać, co szczególnie jest zauważalne w ostatnim czasie. Ponadto włodarz gminy złożył wszystkim gościom życzenia noworoczne oraz zadeklarował zorganizowanie kolejnych spotkań, ale już w większym gronie, mając nadzieję, że pandemia koronawirusa przeminie i wszyscy wrócimy do normalności. Następnie Ks. dr Jerzy Krzanowski z Parafii pw. Św. Małgorzaty w Dębnie pobłogosławił wszystkim zebranym osobom.

Dla przybyłych gości poczęstunek został przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich "Warkocz Tarłówny" z Dębna. Uroczystość uświetnił występ artystów z Dębińskiego Centrum Kultury.

W spotkaniu uczestniczyli również Zastępca Wójta Gminy Dębno Jacek Szklarz oraz kierownik Referatu Ewidencji, Spraw Społecznych i Sportu Anna Jakubas.

download
Załatw sprawę