Nasze głosy dla Pawła Kraja NOWE
13 sie 2012
Nasze głosy dla Pawła Kraja NOWE

O miano Najpopularniejszego Strażaka Województwa Małopolskiego w tegorocznej edycji plebiscytu Gazety Krakowskiej rywalizuje Paweł Kraj z OSP Łoniowa. O tym, czy zostanie zwycięzcą, zadecydują głosy czytelników gazety. Każdy może wysłać dowolną liczbę kupów lub SMS-ów. Głosując na Pawła Kraja wysyłamy SMS o treści: STRAZAK.50 ( bez kropki nad Z) na numer 7155.

Plebiscyt wkroczył już w ostatnią, decydującą fazę. Paweł Kraj znalazł się wśród 30 kandydatów, z których wyłoniony zostanie najpopularniekjszy strażak. Ta faza plebiscytu trwa od dnia 10 sierpnia 2012 r. do dnia 31 sierpnia 2012 r. Obejmuje głosowanie na zakwalifikowanych do tego etapu kandydatów, na drukowanych w okresie od 10 sierpnia 2012 r. do 25 sierpnia 2012 r. w dzienniku „Polska Gazeta Krakowska” kuponach do głosowania lub przez SMS (poprzez zakup e-wydania Gazety
Krakowskiej). Na jednym kuponie można oddać głos na jednego kandydata.
Zgodnie z regulaminem kupony do głosowania należy dostarczyć do Polskapresse Sp. z o.o. Oddział Prasa Krakowska, al. Pokoju 3, 31-548 Kraków do dnia 31 sierpnia 2012 r. Kupony nadesłane po
tym terminie lub wadliwie wypełnione nie będą uczestniczyły w głosowaniu. O zachowaniu
terminu decyduje data doręczenia kuponu na wskazany adres.
Paweł Kraj, naczelnik OSP Łoniowa,  jako jedyny reprezentuje w finałowej rozgrywce Gminę Dębno. Wynik, jaki uzyska, zależy od wsparcia, jakiego dostanie od druhów i mieszkańców z naszej gminy.  Zachęcamy do głosowania na Pawła Kraja nie tylko ze względu na lokalny patriotyzm, ale przede wszystkim z uwagi na osiągnięcia naczelnika OSP Łoniowa. Jak już podkreślaliśmy Paweł Kraj należy do jednych z najbardziej zaaangażowanych w działalność straży druhów. Dodatkowo jest także współorganizatorem wielu przedsięwzięć adresowanych do mieszkańców swojego sołectwa, a także całej gminy. Poza funkcją pełnioną w straży pracuje także jako radny Rady Gminy Dębno.