Nasz kandydat w plebiscycie GŁOSOWANIE
15 maj 2013
Nasz kandydat w plebiscycie GŁOSOWANIE

Paweł Kraj z OSP Łoniowa znalazł się wśród 119 strażaków zakwalifikowanych do udziału w II etapie plebiscytu "Gazeta Krakowska" i Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Krakowie na Najpopularniejszego Strażaka i Najpopularniejszą jednostkę OSP Województwa Małopolskiego 2013 r. Do finału awansuje 30 strażaków, którzy uzyskają najwięcej głosów. Głosować można do 20 maja na drukowanych w „Gazecie Krakowskiej” kuponach lub  wysyłając SMS-y do 24 maja.
Paweł Kraj jest jedynym strażakiem z Gminy Dębno uczestniczącym w drugim etapie plebiscytu. O tym, czy znajdzie się w finałowej rozgrywce, dowiemy się wkrótce. Wszystko zależeć będzie od liczby oddanych na niego głosów. Każdy może wysłać dowolną liczbę kuponów i dowolną liczbę SMS-ów. Głosując na Pawła Kraja należy w treści SMS-a wpisać: STRAZAK.47. Koszt jednego SMSa: 2.46 zł z VAT

Więcej szczegółów w sprawie plebiscytu znajduje się tutaj.