Nabór do szkółki piłkarskiej 7 KWIETNIA
03 kwi 2013

Uczniowski Klub Sportowy Orlik Dębno ogłasza nabór dzieci w wieku 6 – 10 lat do szkółki piłkarskiej. Pierwsze zajęcia i spotkanie organizacyjne zaplanowano w niedzielę, 7 kwietnia o godzinie 15:00.
Zajęcia w okresie letnim odbywać się będą na obiekcie „Moje boisko Orlik 2012” w Dębnie, a w okresie zimowym w hali sportowej. Treningi prowadzone będą dwa razy w tygodniu przez trenera  II klasy. Zaplanowano również udział dzieci w turniejach organizowanych
w Tarnowie, Brzesku, Bochni oraz na obiekcie w Dębnie. Treningi współfinansowane będą w ramach projektu: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w Gminie Dębno – „Projekt Żaki”. UKS złożył również ofertę do Gminy Dębno na realizację programów profilaktycznych w uczniowskich klubach sportowych – „Projekt Orliki” z którego planuje dofinansować udział dzieci w zajęciach grupy Orlików.
Głównym celem działalności UKS Orlik Dębno jest zapewnienie dzieciom w wieku od 6 do 10 roku życia możliwości udziału w zajęciach ogólno usprawniających z elementami piłki nożnej,  dostarczenie radości ze stosowania ćwiczeń fizycznych oraz ukierunkowanie zainteresowań na grę w piłkę nożną.
Pragniemy by na naszych zajęciach dzieci przede wszystkim dobrze się bawiły, dlatego przyświecać nam będzie hasło „Gra nie jest istotna, dziecko – tak”.
Dodatkowe informacje można uzyskać u trenera Mikołaja Gurgula tel. 881645 220 oraz na stronie www.uksorlik.pl

Pliki do pobrania:

Deklaracja