Na Turniej Rycerski za darmo! NIE ZWLEKAJ!
18 wrz 2012
Na Turniej Rycerski za darmo! NIE ZWLEKAJ!

Darmowe bilety na Turniej Rycerski zaplanowany na niedzielę 23 września przygotowało dla zainteresowanych mieszkańców Gminy Dębno Dębińskie Centrum Kultury. Warunek, jaki należy spełnić, by otrzymać nie jest skomplikowany: wystarczy zadzwonić do DCK na numer 14 665 86 61. Bilety będą do odebrania w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi w najbliższy piątek 21 września od g. 8 do 18 oraz w sobotę 22 września od g. 10 do 13.
Do rozdania jest 10 biletów. Warto po nie sięgnąć i wybrać się na XVII edycję Turnieju Rycerskiego, bo - jak zwykle - atrakcji nie zabraknie. Będą pokazy artyleryjskie, pokazy walk rycerskich, zaprezentują się jeźdźcy, a pole przed zamkiem zamieni się w pole bitewne. Zadowolone będą także dzieci. Tym razem okazji do zabawy będzie więcej niż zazwyczaj. Do dyspozycji będą dwa lunaparki z bardzo bogatym wyposażeniem. Ponadto skorzystać będzie można z szerokiej oferty gastronomicznej, a zwiedzanie zamku będzie możliwe po promocyjnej cenie.
Więcej informacji na temat historii turnieju oraz programu tegorocznej jego edycji można znaleźć tutaj.