Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Laureat „Biznes dobry dla Gminy” z Dębna!
17 lis 2023
Laureat "Biznes dobry dla Gminy" z Dębna!

Wczoraj, podczas uroczystej gali w Warszawie, Serwis Samorządowy PAP ogłosił wyniki pierwszej edycji konkursu "Biznes Dobry dla Gminy 2023". Nagrodzone zostały firmy harmonijnie współpracujące z miejscowym samorządem i mające istotny pozytywny wpływ na lokalny rozwój.

Do konkursu Gmina Dębno zgłosiła firmę Roeslein & Associates Poland Sp. z o.o. i to właśnie ta firma zdobyła tytuł laureata w kategorii przedsiębiorstw wspierających rozwój społeczności lokalnej. Podczas podniosłej gali wnioskodawcę reprezentował Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, natomiast firmę Roeslein & Associates Poland Sp. z o.o. Dyrektor Operacyjny Jerzy Sroka, który w trakcie swojego wystąpienia był pełen podziwu, iż to właśnie w naszej gminie udało się otworzyć oddział globalnej firmy. Następnie podziękował włodarzowi za pomoc i dobrą współpracę. Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski podkreślił z kolei zależność między działaniem przedsiębiorstw i rozwojem gmin, a także podziękował wszystkim obecnym przedsiębiorcom za ich wkład w rozwój gmin i miast.

Konkurs "Biznes Dobry dla Gminy 2023" to nie tylko wyraz uznania dla laureatów, ale także inicjatywa, która stymuluje rozwój i współpracę pomiędzy przedsiębiorstwami a społecznościami lokalnymi. Dzięki zaangażowaniu firm takich jak Roeslein Associates Poland Sp. z o. o. możliwe jest budowanie zrównoważonego i prężnego środowiska gospodarczego, opartego na wzajemnych korzyściach i współpracy.

Firma Roeslein & Associates Poland Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Dębnie i jest obecnie światowym liderem w świadczeniu kompleksowych usług inżynieryjnych, zaopatrzenia, produkcji i montażu konstrukcji. To polski oddział amerykańskiej firmy Roeslein & Associates INC, z siedzibą w Saint Louis, w stanie Missouri.

Dodajmy, że na konkurs napłynęło aż 228 opisów zaangażowania przedsiębiorców na rzecz lokalnego rozwoju laureatów z każdego z 16 województw. Spośród zgłoszonych kandydatur kapituła wybrała 41 laureatów w tym właśnie firmę z terenu naszej gminy!

how_to_vote
Wybory Samorządowe 2024
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
departure_board
transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie