Koncert Kolęd
02 sty 2024
Koncert Kolęd

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, proboszcz Parafii pw. Ducha Świętego w Sufczynie Waldemar Cieśla wraz z wikariuszami i dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury Łukasz Przybyło, serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert kolęd, który odbędzie 7 stycznia 2024r., o godz. 15:00 w kościele pw. Ducha Świętego w Sufczynie.

W tym, tradycyjnym już w naszej gminie koncercie, można będzie usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy, okraszone poezją, w klasycznych i nowych aranżacjach. Wykonają je wokaliści, instruktorzy Dębińskiego Centrum Kultury razem z orkiestrą kameralną, złożoną ze studentów Akademii Muzycznej, uczniów Szkoły Muzycznej II stopnia z Tarnowa, muzyków DCK, pod batutą Artura Potępy, który jest także autorem muzycznych aranżacji. Wokaliści, którzy wystąpią podczas koncertu to: Sylwia Wiktoria Pasek, Zuzanna Kuliszewska, Daria Reczek, Wiktoria Płaneta, Nikola Podstawska, Aleksandra Pluszewska, Julia Biernat, Agnieszka Wolsza i Damian Zgraja.

Wstęp wolny, zapraszamy serdecznie.