Komputery za darmo NABÓR
10 lut 2014
Komputery za darmo NABÓR

Do 28 lutego zainteresowani udziałem w projekcie „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Dębno – część II" mogą składać formularze zgłoszeniowe. Warto to zrobić, bo uczestnicy projektu otrzymają bezpłatnie komputery z oprogramowaniem i darmowy dostęp do Internetu przez pięć lat.

Wypełniony i podpisany formularz wraz z załącznikami należy złożyć na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Dębno lub za pośrednictwem poczty na adres Gmina Dębno, Wola Dębińska 240, 32-852 Dębno (o zachowaniu terminu decyduje data wpływu) w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Dębno – część II". Dokumenty rekrutacyjne należy wypełnić drukowanymi literami w języku polskim.

Kryteria i warunki udziału w projekcie znajdują się w załączonym regulaminie. Niżej w formie załączników zamieszczamy też dokumenty do pobrania: oświadczenie i formularz zgłoszeniowy.

Przypomnijmy, że w sprawie projektu odbyło się już spotkanie organizacyjne w Urzędzie Gminy Dębno. O jego przebiegu informujemy tutaj.

Pliki do pobrania:

Regulamin, oświadczenie i karta zgłoszenia