Komputer za darmo NABÓR CHĘTNYCH
08 lut 2013

Wójt Gminy Dębno zaprasza mieszkańców Gminy Dębno do wzięcia udziału w atrakcyjnym programie informatycznym, którego uczestnicy za darmo przez pięć lat będą mogli korzystać z internetu, bezpłatnie wezmą udział w szkoleniach m.in. z obsługi komputera i internetu oraz otrzymają nieodpłatnie w użytkowanie wysokiej klasy sprzęt komputerowy.
Projekt adresowany jest do osób:
- w wieku 50 lat i więcej mających dochód na 1 osobę w rodzinie nie większy niż 799 zł.
- niepełnosprawnych ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności lub z orzeczeniem równoważnym,
- oraz do gospodarstw domowych, w których dochód na jedną osobę nie przekracza 539 zł.
Pisemne zgłoszenia należy przesyłać na adres urzędu gminy, osobiście w urzędzie, poczta elektroniczną na adres sekretariat@gminadebno.pl lub telefonicznie na
nr 14 631 85 77.
Obok kryteriów formalnych decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ liczba uczestników projektu jest ograniczona. Warto wysłać zgłoszenie jak najszybciej.
Warunkiem realizacji programu będzie uzyskanie dofinansowania z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, do którego Gmina Dębno w ciągu kilku najbliższych tygodni będzie aplikować.