English bip

Aktualności ogólne

Kolejny sukces strzelecki!
22 kwi 2014

Piotr Matura, mieszkaniec Sufczyna zwyciężył w korespondencyjnych Otwartych Małopolskich Zawodach Strzeleckich juniorów młodszych i juniorów w strzelaniu z broni pneumatycznej. Zawody mające rangę mistrzostw Małopolski odbywały się  w kilku największych miastach naszego województwa.
Zawodnicy przystępowali do rywalizacji w swoich klubach, a  uzyskane wyniki przekazywano do Krakowa. Piotr Matura uzyskał 546 pkt w kategorii junior starszy, czyli tyle co zawodnik z Nowej Huty. Uzyskał jednak większą liczbę „dziesiątek” (szesnaście razy trafiał w sam środek tarczy) i – w efekcie - zajął pierwsze miejsce. Równocześnie mocno przyczynił się do zajęcia pierwszego miejsce w klasyfikacji generalnej swojego klubu TKS LOK Tarnów.
Wcześniej w rywalizacji o Puchar Prezesa TKS LOK Piotr Matura zajął trzecie miejsce z wynikiem 551 pkt w kategorii junior starszy i senior. Tym wynikiem poprawił swój rekord życiowy.