Kłos triumfuje! NOWA SONDA
18 sty 2013
Kłos triumfuje! NOWA SONDA

Kłos Łysa Góra zwyciężył w naszej internetowej sondzie na najlepiej zorganizowany klub w gminie Dębno. Spośród 814 głosów oddanych ogółem klub z Łysej Góry zgromadził 36 procent.
Początek nie wskazywał, że właśnie ten klub będzie ostatecznym triumfatorem sondy. Na czoło szybko wysynał się Orzeł Dębno, ale potem jego zwolennikom najwyraźniej zabrakło konsekwencji, co wykorzystali sympatycy Kłosa. Na drugim miejscu znalazł się wspomniany już Orzeł Dębno (25 procent głosów), a na trzecim ex aquo uplasowały się Wolania Wola Dębińska i Sokół Maszkienice (po 9 procent). Pozostałe kluby otrzymały od 4 do 7 procent głosów.
Gratulując zwycięzcom mamy też dla pokonanych pocieszającą wiadomość. Sonda to jedynie zabawa testująca możliwości mobilizacyjne zwolenników poszczególnych klubów. O zdolnościach organizacjach zarówno kibice jak i zawodnicy przekonują się na co dzień.
Przy okazji zapraszamy do udziału w kolejnej sondzie, w której do rywalizacji stają wszystkie sołectwa.