Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Kapliczka w Sufczynie odnowiona!
08 gru 2021
Kapliczka w Sufczynie odnowiona!

W środę 8 grudnia odbył się odbiór wyremontowanej kapliczki Matki Bożej z Dzieciątkiem z 1913 r. w Sufczynie. W ramach zadania odnowiono rzeźbę kamienną polichromowaną z piaskowca,wykonanokonserwację płaskorzeźby, detalu architektonicznego prostego polichromowanego, metalowych elementów oraz złocenie. Ponadto wykonano nowe posadowienie kapliczki i ogrodzenia, a także zaaranżowano nową nawierzchnię.

Zadanie zostało dofinansowane z programu pn. "Małopolska Pamięta - zachowanie miejsc pamięci narodowej i martyrologii" dla jednostek samorządu terytorialnego z terenu województwa małopolskiego podejmujących prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane obiektów stanowiących miejsca pamięci narodowej i martyrologii, będących dziedzictwem narodowym położonym na obszarze województwa małopolskiego. Kwota przyznanego dofinansowania (z budżetu województwa małopolskiego) wyniosła 10.000,00 zł. Koszt całkowity inwestycji równa się kwocie 36.820,00 zł.

Kapliczka w Sufczynie odnowiona! Kapliczka w Sufczynie odnowiona! Kapliczka w Sufczynie odnowiona! Kapliczka w Sufczynie odnowiona!
how_to_vote
Wybory Samorządowe 2024
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
departure_board
transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie