Inauguracja sezonu artystycznego
03 kwi 2024
Inauguracja sezonu artystycznego

Serdecznie zapraszamy na inaugurację sezonu artystycznego, która odbędzie się już 14 kwietnia w najbardziej znanym zabytku Gminy Dębno - dębińskim zamku.

Wydarzenie pn. "Wiosenne spotkania przy kawie" to propozycja nie tylko dla entuzjastów kawy, ale także dla wszystkich poszukujących artystycznych doznań i chwili relaksu w wyjątkowym otoczeniu. To możliwość delektowania się aromatycznymi napojami, a także zanurzenia się w świecie muzyki i sztuki.

Podczas wydarzenia wystąpi Anna Dziedzic - wokalistka, instrumentalistka i autorka tekstów. Jej muzyka, to delikatny powiew kobiecej piosenki autorskiej, subtelnej bossa novy ze współczesnymi dodatkami soulu i funku.

Po występie muzycznym odbędzie się wystawa pn. "Droga do świętości" autorstwa Moniki Koczwary arteraputki, malarki i rzeźbiarki, na co dzień pracującej z osobami niepełnosprawnymi. Jej twórczość jest wyrazem autentycznej pasji do niesienia pomocy innym i wspierania ich rozwoju. Doświadczenie życia innych ludzi jest dla niej niezwykłą inspiracją i motorem napędzającym jej działania artystyczne oraz zawodowe.

Wszystko to okraszone będzie degustacją aromatycznej kawy.

Początek wydarzenia: Niedziela, 14 kwietnia 2024r., godz. 17:00

Wstęp wolny.