Głosujmy na Grzegorza Gurgula FINISZ
18 lip 2013
Głosujmy na Grzegorza Gurgula FINISZ

Mieszkający w Dębnie aspirant Grzegorz Gurgul z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku jest jednym z kandydatów na „Policjanta Roku 2013 w plebiscycie „Gazety Krakowskiej”. O tym, czy go zdobędzie zadecyduje liczba uzyskanych głosów. Do 19 lipca trwa trzeci, ostatni etap plebiscytu, a jego wynik w dużej mierze zależeć może od mieszkańców naszej gminy.

Na kandydaturę Grzegorz Gurgula można głosować albo za pośrednictwem SMS-ów (o treści POLICJANT.13 na numer 72355; koszt takiego SMS-a to 2,46 zł z vat, ale zarazem wykupujemy dostęp do e-wydania Gazety Krakowskiej) lub za pomocą drukowanego codziennie w Gazecie Krakowskiej kuponu, listownie/osobiście na adres redakcji: al. Pokoju 3, 31-548 Kraków (na kopercie powinno być dopisane "policjant roku"). Kupony można przysyłać do 17 lipca, a SMS-y do 19 lipca, do godziny 11.59.59. Nazwisko tegorocznego zwycięzcy poznamy 26 lipca.
W rozmowie z nami Grzegorz Gurgul nie krył, że sam udział w plebiscycie, do którego delegowali go przełożeni z Brzeska, to zaszczyt. Podkreślał, że w gronie funkcjonariuszy brzeskiej policji nie brakuje bardzo dobrych policjantów, z którymi pracuje się bardzo dobrze i skutecznie. O swoich zawodowych osiągnięciach nie chciał zbyt szeroko opowiadać zaznaczając, że to jego obowiązek. Skądinąd jednak wiadomo, że sukcesów ma sporo. Przykładowo jest jednym z nielicznych, którym udało się zatrzymać kłusowników, potrafił też skutecznie negocjować z człowiekiem próbującym się targnąć na swoje życie. W Gminie Dębno jest też znany jako radny Rady Gminy Dębno starannie wykonujący swoje obowiązki i występujący z licznymi incjatywami.