Głosujmy na Grzegorza Gurgula FINAŁ BLISKO
28 czer 2013
Głosujmy na Grzegorza Gurgula FINAŁ BLISKO

W górę w plebiscycie „Gazety Krakowskiej”  na „Policjanta Roku 2013” pnie się mieszkający w Dębnie aspirant Grzegorz Gurgul z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku. To w dużej mierze zasługa internautów z naszej gminy. Po opublikowaniu informacji na tej stronie i profilu gminy Dębno na facebooku zaczął się marsz w górę naszego krajana. Pomóżmy mu też na finiszu. Przed nami ostatnie dni głosowania.

Do 30 czerwca trwa drugi etap plebiscytu. Do finałowego trzeciego etapu awansuje pierwsza piętnastka. Przed opublikowaniem informacji na stronie Grzegorz Gurgul był gdzieś pod koniec drugiej dziesiątki. Po tym, jak informacja powiła się na stronach gminy, doszło najwyraźniej do mobilizacji. I to jakiej! Dziś Grzegorz Gurgul jest już w pierwszej czwórce.
W wypowiedzi dla nas Grzegorz Gurgul nie krył, że sam udział w plebiscycie, do którego delegowali go przełożeni z Brzeska, to dla niego zaszczyt. Podkreślał, że w gronie funkcjonariuszy brzeskiej policji nie brakuje bardzo dobrych policjantów, z którymi pracuje się bardzo dobrze i skutecznie. O swoich zawodowych osiągnięciach nie chce mówić zaznaczając, że to jego obowiązek. Skądinąd jednak wiadomo, że sukcesów ma sporo. Przykładowo jest jednym z nielicznych, którym udało się zatrzymać kłusowników, potrafił też skutecznie negocjować z człowiekiem próbującym się targnąć na swoje życie. W Gminie Dębno jest też znany jako radny Rady Gminy Dębno starannie wykonujący swoje obowiązki.
Na kandydaturę Grzegorz Gurgula można glosować do 30 czerwca za pomocą SMS wpisując w treści  POLICJANT.13 (nr tel. 72355 koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT; wysyłając SMS-a uzyskuje się dostęp do bieżącego e-wydania gazety).  Do trzeciego etapu przejdzie 15 policjantów, którzy dostaną największą liczbę głosów. Do nich Kapituła "dołoży" kolejne 10 nazwisk. W trzecim etapie plebiscytu czytelnicy i internauci zadecydują, kto otrzyma  tytuł i statuetkę.
Więcej szczegółów na ten plebiscytu znajduje się tutaj.