Głodni zleceń po zimie
07 lut 2014
Głodni zleceń po zimie

Dwanaście firm złożyło swoje oferty w przetargu na budowę odcinka drogi w Porąbce Uszewskiej. Bardzo duże zainteresowanie przetargiem o tej porze roku nie dziwi, bo po okresie zimowego zastoju pozyskanie zlecenia jest dla firm szczególnie istotne.

Gmina Dębno ogłosiła przetarg na wykonanie blisko jednego kilometra dróg. Chodzi o odcinek Porąbka Uszewska Pańskie Pola o długości 900 metrów i odcinek w Łoniowej za szkolą o długości niespełna 100 metrów.
Oferta okazała się na tyle atrakcyjna, że swoje oferty złożyło 12 firm z całego kraju. Obok przedsiębiorstw z najbliższej okolicy (Brzesko, Iwkowa, Bochnia, Tarnów) o zlecenie ubiegają się także firmy z Dębicy, Limanowej, Nowego Sącza, a nawet z Wrocławia. Najdroższa z nich opiewa na ponad 356 tys. zł, a najniższa przekracza nieco 268 tys. zł.
Wszystkie oferty są teraz analizowane pod względem ich poprawności, a niebawem wybrana zostanie najkorzystniejsza z nich. O ile pogoda będzie sprzyjająca, to prace będą się mogły rozpocząć wkrótce potem.