Dzień Babci i Dziadka w Niedźwiedzy
26 sty 2023
Dzień Babci i Dziadka w Niedźwiedzy

Dnia 21 stycznia uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzy w budynku Remizy OSP zorganizowali Dzień Babci i Dziadka, połączony z obchodami Dnia Seniora.

Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Ciekawy program artystyczny przygotowany przez dzieci dopełniły ,,Jasełka’’ oraz występ zespołu ,,Niedźwiedzoki’’. Wszyscy dziadkowie na pamiątkę spotkania dodatkowo otrzymali symboliczne laurki z serdecznymi życzeniami w podzięce za poświęcenie, oddanie i trud włożony w wychowanie wnuków.

W imieniu Wójta Gminy Dębno Wiesław Kozłowskiego okolicznościowe życzenia dla wszystkich przybyłych złożył zastępca Jacek Szklarz. Podkreślił jak ważną rolę w życiu młodych ludzi odgrywa celebrowanie tego typu okazji. Podziękował wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia m.in. uczniom, rodzicom, nauczycielom na czele z Panią Dyrektor Anną Mikosz, Caritasowi, ks. Proboszczowi Andrzejowi Wilkowi oraz wszystkim tym, którzy wspierają seniorów w życiu codziennym.