Dzień Babci i Dziadka w Gminie Dębno
14 sty 2023
Dzień Babci i Dziadka w Gminie Dębno

Dzień Babci i Dziadka to dwa najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach dziadkowie mogą poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Chcąc docenić trud wychowania dzieci i wnuków, gmina Dębno zorganizowała wieczór filmowy z komedią pt. "Wojna z Dziadkiem". Na wydarzenie zostali zaproszeni wszyscy dziadkowie z terenu gminy Dębno wraz z wnukami.Na wstępie głos zabrał Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, który przywitał gości i złożył im serdeczne życzenia, jednocześnie dziękując wszystkim za tak liczną obecność. Następnie zaprosił na seans filmowy.

Był to wspaniały wieczór, pełen wzruszeń, radości i wspólnej zabawy. Zaproszeni goście opuszczali Halę Widowiskowo - Sportową w Dębnie z uśmiechem na ustach.

Cieszy mnie fakt, że to wydarzenie spotkało się z tak ciepłym przyjęciem - mówi Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Podczas wydarzenia włodarz gminy Wiesław Kozłowski wręczał wszystkim dziadkom słodki upominek.