Dobry występ uczniów z Woli Dębińskiej ZDJĘCIA
04 lut 2013
Dobry występ uczniów z Woli Dębińskiej ZDJĘCIA

Troje uczniów z Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej znalazło się w gronie laureatów VIII Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek ”O Muszlę Św. Jakuba”.  W odbywającej się w Centrum Kulturalno -Bibliotecznym im. Jana Pawła II w Brzesku rywalizacji na głosy i interpretację wzięło udział 59 wykonawców.

Szkołę z Woli Dębińskiej reprezentowało czworo uczniów. Troje z nich w oczach komisji konkursowej zasłużyło na miano laureatów. Najwyżej oceniono gimnazjalistkę Annę Myszkę z klasy III a, która zajęła drugie  miejsce za interpretację kolędy  „Gdy śliczna Panna”. Aneta Kural z klasy III d interpretacją pastorałki „Dla Niego cały świat” zapracowała na III miejsce, a Patryk Ledziński z klasy I szkoły podstawowej także zajął trzecie miejsce śpiewając „Kolędę dla nieobecnych”.
Obok dyplomów najlepsi wykonawcy otrzymali także nagrody pieniężne i rzeczowe w postaci m.in.  tabletów i odtwarzaczy radiowych.
Organizatorami konkursu byli: parafia rzymskokatolicka NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła w Brzesku, Urząd Miejski w Brzesku i Starostwo Powiatowe w Brzesku.

Dobry występ uczniów z Woli Dębińskiej ZDJĘCIA Dobry występ uczniów z Woli Dębińskiej ZDJĘCIA Dobry występ uczniów z Woli Dębińskiej ZDJĘCIA Dobry występ uczniów z Woli Dębińskiej ZDJĘCIA