Czeski etap edukacyjnego projektu ZDJĘCIA
15 czer 2013
Czeski etap edukacyjnego projektu ZDJĘCIA

W czeskiej miejscowości Bila Lhota na Morawach odbywało się trzecie spotkanie w ramach realizowanego przez szkoły z Niemiec, Czech, Słowacji, Francji, Hiszpanii i Polski programu Comenius - Partnerskie Projekty Szkół. Wśród uczestników zjazdu była także reprezentacja Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej, w której znalazło się dwóch nauczycieli i dziesięciu uczniów.

Gospodarze przygotowali program składający się z części warsztatowej i turystycznej.  Zajęcia odbywające się w szkole były okazją do pogłębiania zainteresowań uczniów. Nauczyciele mieli natomiast sposobność poszerzenia umiejętności pracy z wykorzystaniem komputera, tablicy interaktywnej oraz różnych programów edukacyjnych dostępnych w Internecie.
Reprezentanci ZS w Woli Dębińskiej, którzy mieszkali u czeskich rodzin, chwalili swoich gospodarzy. - Mieliśmy bardzo dobra opiekę i mogliśmy poznać codzienne życie czeskiej rodziny – podkreślali.
Organizatorzy przygotowali także wycieczki turystyczne, w trakcie których był czas na spotkania z lokalnymi władzami oraz wizytę w siedzibie morawskiej telewizji.

Czeski etap edukacyjnego projektu ZDJĘCIA Czeski etap edukacyjnego projektu ZDJĘCIA Czeski etap edukacyjnego projektu ZDJĘCIA Czeski etap edukacyjnego projektu ZDJĘCIA