Bogaty program dla dziadków
28 sty 2014
Bogaty program dla dziadków

Bogaty program przygotowali dla swoich babć i dziadków uczniowie z Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej. Efektem wspólnej pracy z nauczycielami były pokazy taneczne, okolicznościowe inscenizacje, aktorskie i wokalne popisy.

Wszystko odbywało się po południu w sali gimnastycznej. Honorowi goście zajęli przygotowane dla nich miejsca i mogli osobiście przekonać się, jak czas spędzany w szkole wykorzystują ich wnuki i wnuczki. Klasa druga pokazała przedstawienie  „Recepta na zdrowie”, a potem przeplatały się wiersze, życzenia i piosenki w wykonaniu dzieci z klas I-III. Dużą atrakcją był występ zespołu tanecznego „Smyki”, prowadzonego przez Joannę Nowak, który zaprezentował dwa tańce: „Twista” i układ do piosenki „Ferajna”. Pamiątkowe  kolorowe serduszka dla dziadków wykonali uczniowie z Samorządu Szkolnego, którzy mogli liczyć na pomoc Anny Gurgul.
Starsi uczniowie szkoły podstawowej wystawili  „Bajkowe jasełka”, koordynowane przez Zuzannę Jarek i Izabelę Górę. Wokaliści wyróżnieni w gminnym konkursie w Łysej Górze oraz członkowie chóru szkolnego kierowanego przez Elżbietę Regę zaśpiewali kolędy i pastorałki.

Koordynatorem całej uroczystości była Magdalena Hepner-Widło, a Małgorzata Brzuchacz wzięła na siebie obowiązki związane z przygotowaniem oprawy plastycznej.

Zobacz zdjęcia.