Akcja pomagania trwa
08 sty 2024
Akcja pomagania trwa

W piątek, 5 stycznia kolejny raz opróżniono dębińskie serce na plastikowe nakrętki, znajdujące się obok Urzędu Gminy Dębno.

Tym razem nakrętki odebrała mama Zuzi Kornaś, która choruje na Zespół Costello. Choroba ta charakteryzuje się niedoborem wzrostu, opóźnionym rozwojem psychoruchowym, nadmierną wiotkością małych stawów, hiperpigmentacją skóry, charakterystycznym wyglądem twarzy oraz niepełnosprawnością intelektualną.

Zbieranie plastikowych nakrętek z niepotrzebnych opakowań to inicjatywa charytatywna, skierowana do osób potrzebujących - wymagających rehabilitacji. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na finansowanie różnych form terapii, turnusów czy też niezbędnych leków. Ta forma zbiórki cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Gminy Dębno, którzy chętnie włączają się w akcje pomocy. Niejednokrotnie udowadniając, że maja wielkie serca i los osób potrzebujących nie jest im obojętny.

Kolejne napełnianie serca trwa.

Gorąco zachęcamy do wrzucania nakrętek do serca umieszczonego pod Urzędem Gminy Dębno oraz dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy włączyli się w akcję pomagania.

Razem możemy więcej.

Akcja pomagania trwa Akcja pomagania trwa