Akademia Rodzica - dwie edycje za nami.
15 gru 2023
Akademia Rodzica - dwie edycje za nami.

Od kwietnia do listopada w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi odbywały się bezpłatne warsztaty "Jak być dobrym i skutecznym rodzicem" dotyczące pozytywnej dyscypliny.

Uczestnicy podczas zajęć zrozumieli przyczyny "złego" zachowania wśród dzieci, wzmocnili poczucie własnej kompetencji rodzicielskiej, pogłębili wiedzę na temat wychowania, zdobyli możliwość stworzenia lepszej relacji z dzieckiem, a także poznali narzędzia pozytywnej dyscypliny.

Zajęcia odbywały się w małych grupach, zapewniających komfort psychiczny uczestników, aktywną i efektywną pracę oraz wymianę doświadczeń. Podczas spotkań dyskutowano nad budowaniem relacji, radzeniem sobie ze stresem czy problemami, a także rozmawiano w jaki sposób wspierać dziecko i samego siebie.

Wszystkie te zagadnienia były omawiane wykorzystując nowoczesne narzędzia psychologii i pedagogiki.

___________________________________________________________

Projekt "Akademia Rodzica" realizowany przez Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Gminy Dębno "Dębińskie Pasje" był współfinansowany ze środków Gmina Dębno

Akademia Rodzica - dwie edycje za nami. Akademia Rodzica - dwie edycje za nami. Akademia Rodzica - dwie edycje za nami. Akademia Rodzica - dwie edycje za nami.