103 urodziny mieszkanki Gminy Dębno!
22 lut 2024
103 urodziny mieszkanki Gminy Dębno!

W niedzielę 18 lutego mieszkanka Łoniowej Zofia Drużkowska obchodziła piękny jubileusz 103 urodzin. W tym szczególnym dniu Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski oraz Kierownik USC Monika Dudek gratulując wspaniałego jubileuszu życzyli wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia, przede wszystkim zaś dużo zdrowia, nieustającej pogody ducha i wielu wspaniałych chwil w gronie rodziny a na ręce Pani Zofii złożyli piękne kwiaty i kosz ze słodkościami.

103 urodziny to piękna i wyjątkowa okoliczność, która skłania do radości i zadumy. To cały wiek wypełniony codzienną pracą, radością i smutkiem, a także troską o najbliższych.

Pani Zofia urodziła się w trudnych czasach, była świadkiem wielu zmian społecznych i historycznych. Jej życiowa podróż zaczęła się w 1921 roku, kiedy świat był zupełnie inny niż ten, który znamy dzisiaj. Wychowywana w rodzinie o silnych tradycjach, od najmłodszych lat zdobywała wartości, które miały kształtować jej charakter.

Ten dzień to szczególna okazja, nie tylko dla dostojnej jubilatki, ale również jej rodziny i przybyłych gości, wśród których znaleźli się m. in. Sołtys wsi Łoniowa Wioletta Marecik, Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Łoniowej Paweł Kraj oraz Ks. Proboszcz Parafii p. w. NMP Wspomożycielki Wiernych Bogdan Lebryk

Pani Zofii życzymy dalszych długich lat w dobrym zdrowiu oraz w otoczeniu bliskich i życzliwych ludzi.