English bip

Aktualności sportowe

Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej
09 czer 2017

W Uszwi na boisku „Orlik” odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej Chłopców Powiatu Brzesko o Puchar Starosty Brzeskiego. Na starcie stanęły drużyny z 7 gmin powiatu Brzeskiego: Gimnazjum Zaborów, Gimnazjum Wola Dębińska, Gimnazjum Wojakowa, Gimnazjum Borzęcin, Gimnazjum Brzesko, Gimnazjum Czchów, Gimnazjum Gnojnik. Turniej rozegrano systemem „grupowym”. Zawodnicy z Woli Dębińskiej uplasowali się w stawce 7 drużyn na III miejscu.

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
24 maj 2017

W piątek 5 maja odbyły się zawody sportowe z cyklu Gminazjady Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w piłce nożnej. Były to ostanie zawody dla szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017. Na obiekcie Orlik w Łysej Górze o Puchar Wójta Gminy Dębno Pana Wiesława Kozłowskiego rywalizowały drużyny: PG Łysa Góra, PG Sufczyn, PG Wola Dębińska.

Letnia Liga Piłki Nożnej 2017
14 kwi 2017

11 maja 2017 roku rozpoczną się rozgrywki Letniej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 28 kwietnia bieżącego roku. Regulamin rozgrywek wraz z załącznikami jest dostępny do pobrania poniżej. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 696-059-154 oraz adresem e-mail: mikolaj.gurgul@gminadebno.pl

II Turniej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Dębno
14 kwi 2017

1 maja 2017 roku na stadionie Ludowego Klubu Sportowego „Jastrząb” Łoniowa odbędzie się druga edycja Turnieju Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Wójta Gminy Dębno. W zawodach wezmą udział drużyny wystawione przez jednostki OSP z terenu gminy. Zgłoszenia należy przesyłać do 21 kwietnia, do godziny 15.30. Szczegółowe informacje na temat turnieju oraz wzór zgłoszenia i niezbędnych oświadczeń dostępne są w załączonym regulaminie.

Program "Klub" - dofinansowanie małych i średnich klubów sportowych
07 kwi 2017

W 2016 r. Ministerstwo Sportu i Turystyki rozpoczęło realizację Programu „Klub” w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.

Szkoła Podstawowa z Porąbki Uszewskiej najlepsza w Powiecie Brzeskim
07 kwi 2017

Na sali sportowej  Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Brzesku. W zawodach wzięło udział 7 drużyn reprezentujących następujące gminy powiatu brzeskiego: Dębno, Brzesko, Szczurowa, Borzecin, Gnojnik, Iwkowa.

Mecz piłki nożnej Absolwenci - Uczniowie Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej
03 kwi 2017

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska, działający przy Zespole Szkół w Woli Dębskiej, zorganizował mecz piłki nożnej Absolwenci kontra Uczniowie Zespołu Szkół. Mecz został zorganizowany w sali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej i zakończył się wynikiem 15:13 dla Uczniów.

Zawody sportowe piłki ręcznej
03 kwi 2017

W ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno został rozegrany mecz pomiędzy drużyną PG w Woli Dębińskiej i PG w Porąbce Uszewskiej, którego zwycięzca zapewnił sobie awans do zawodów powiatowych. Mecz chłopców był bardzo emocjonujący i o wyniku końcowym zdecydowała jedna bramka PG Porąbka Uszewska wygrała z PG Wola Dębińska 11:10. W kategorii dziewcząt reprezentantki PG w Porąbce pewnie pokonały swoje rówieśniczki z Woli Dębińskiej. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali Puchar Wójta Gminy Dębno.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej
27 mar 2017

8 marca 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej rozegrane zostały zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. Kolejną z dyscyplin sportowych była mini piłka siatkowa. Turniej o Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego rozegrany został w kategorii dziewcząt i chłopców. W każdej kategorii do udziału zgłosiły się cztery szkoły podstawowe.