Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności sportowe

Niepodległościowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Dębno!
02 lis 2023
Niepodległościowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Dębno!

Turniej piłki siatkowej o Puchar Gminy Dębno to coroczne święto sportu, jednoczące społeczność lokalną w duchu niepodległościowej tradycji. To wydarzenie, które nie tylko promuje zdrowy tryb życia, ale także celebruje ważne wartości narodowe.

Zawody pod Patronatem Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego odbędą się już 11 listopada o godzinie 14.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie.

W ramach turnieju, drużyny z różnych części gminy rywalizują ze sobą, kładąc nacisk na współpracę, fair play i determinację - wartości, które odzwierciedlają ducha walki o niepodległość. Każdy mecz przynosi ze sobą nie tylko emocje związane z rywalizacją sportową, ale także wzmacnia więzi społeczności lokalnej.

Wzorem bohaterów narodowych, którzy walczyli o niepodległość, uczestnicy turnieju pokazują, że siła tkwi w jedności. Przez sportową rywalizację oddają hołd dziedzictwu i jednocześnie budują wspólnotę, integrując mieszkańców wokół wspólnego celu.

Ważnym elementem turnieju jest również atmosfera patriotyzmu, która towarzyszy każdemu meczowi. Flagi, barwy narodowe i symboliczne gesty podkreślają, że sport może być nie tylko miejscem rywalizacji, ale także okazją do wyrażenia miłości do ojczyzny.

Niepodległościowy turniej piłki siatkowej o Puchar Gminy Dębno to nie tylko sportowe zmagania, ale także okazja do celebracji jedności społeczności lokalnej i kultywowania wartości związanych z niepodległością. To wydarzenie, które nie tylko integruje, ale także inspiruje do kontynuowania ducha walki o wolność i niepodległość.


Do pobrania:

how_to_vote
Wybory Samorządowe 2024
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
departure_board
transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie