GMINA

Zaproszenie do udziału w III Dębińskiej Amatorskiej Lidze Tenisa Ziemnego

24.07.2020
Zaproszenie do udziału w III Dębińskiej Amatorskiej Lidze Tenisa Ziemnego

W sobotę, 1 sierpnia 2020 r. wystartuję III Dębińska Amatorska Liga Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Dębno rozgrywana na wielofunkcyjnym boisku Orlik. Prawo udziału w lidze mają zawodnicy, którzy są mieszkańcami Gminy Dębno  oraz nie są zawodowymi graczami tenisa ziemnego. Zgłoszenia należy dokonać do dnia 29 lipca 2020r.:

Życzenia z okazji Święta Policji

24.07.2020
Życzenia z okazji Święta Policji

Z okazji Święta Policji pragnę złożyć szczere i serdeczne życzenia wszystkim Policjantom oraz Pracownikom Policji.

Wasze święto jest doskonałą okazją, by podziękować za rzetelną służbę i otwartość na problemy lokalnych społeczności. Dziękuję za odpowiedzialne pełnienie obowiązków służbowych i  życzę dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz powodzenia w realizacji celów zarówno zawodowych jak i prywatnych.

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski

„Biadoliny i Bielcza – w kręgu historii” – spotkanie autorskie

23.07.2020
„Biadoliny i Bielcza – w kręgu historii” – spotkanie autorskie

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wieczór z autorem Panem Władysławem Kurtyką i jego nową książką „Biadoliny i Bielcza – w kręgu historii”, który odbędzie się 26 lipca br. (niedziela) w Wiejskim Domu Ludowym w Biadolinach Szlacheckich o godzinie 17:00.

Na spotkaniu będzie możliwość zakupu książki z autografem pisarza.

„Lato w obiektywie” – wakacyjny konkurs w DCK

23.07.2020
„Lato w obiektywie” – wakacyjny konkurs w DCK

Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Dębno, do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym "Lato w obiektywie"!!!

Konkurs dla małych i dużych, z nagrodami i wystawą po wakacjach.

Łapcie piękne i ważne momenty, z tak potrzebnych nam wszystkim, wakacji.

Będą nowe odcinki kanalizacji w Gminie Dębno

21.07.2020
Będą nowe odcinki kanalizacji w Gminie Dębno

W dniu 8 lipca br. Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski odebrał z rąk Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego  promesę na wykonanie kanalizacji sanitarnej w Gminie Dębno dla miejscowości Dębno-Dębczak, Jastew-Lesisko oraz Porąbka Uszewska-Rogal. Pozyskane dofinansowanie na to zadanie to 1 972 855,00 złotych.

Dofinansowanie dla Gminy Dębno na remont boiska

20.07.2020
Dofinansowanie dla Gminy Dębno na remont boiska

Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie, w ramach programu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno - sportowa - MIRS” zostanie wykonany remont boiska sportowego w Łysej Górze.

Gmina Dębno w ramach tej dotacji otrzymała 67 tysięcy złotych. To kolejny sukces dla gminy  w zakresie pozyskiwania zewnętrznego wsparcia finansowego.

Małopolskie Remizy 2020 - dotacja dla Gminy Dębno

15.07.2020
Małopolskie Remizy 2020 - dotacja dla Gminy Dębno

Gmina Dębno po raz kolejny  pozyskała dofinansowanie w ramach konkursu „Małopolskie Remizy”. Tym razem, dzięki środkom otrzymanym z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach zadania „ Podwyższenie gotowości bojowej OSP w Dołach poprzez wykonanie prac adaptacyjnych w części techniczno-bojowej budynku” prace remontowo-budowlane prowadzone będą w remizie  OSP w Dołach. Na ten cel Gmina Dębno otrzymała promesę w kwocie  29 940,00 złotych.

II tura wyborów Prezydenta RP – wyniki na terenie gminy Dębno

13.07.2020
II tura wyborów Prezydenta RP – wyniki na terenie gminy Dębno

Wczoraj, 12 lipca 2020 r., w całym kraju oraz poza jego granicami przeprowadzona została  II tura wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Na terenie Gminy Dębno zlokalizowanych było 12 obwodów. W sumie zagłosowało 7629 osoby, co dało frekwencję na poziomie 69,16%.

Najwięcej głosów oddano na obecnego Prezydenta, Pana Andrzeja Dudę, który otrzymał  5530 głosy (72,49%) a Pan Rafał Trzaskowski otrzymał  2099 głosów (27,51%).

Uroczyste przekazanie promes w Gminie Dębno

13.07.2020
Uroczyste przekazanie promes w Gminie Dębno

W piątek 10 lipca w Urzędzie Gminy Dębno miało miejsce uroczyste przekazanie promes z Funduszu Inwestycji Samorządowych w ramach Tarczy Antykryzysowej #TARCZADLASAMORZĄDOWCÓW. Gospodarzem uroczystości był Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski. Promesy wręczyli Sekretarz Stanu Józefa Szczurek-Żelazko oraz Poseł na Sejm Stanisław Bukowiec. Wśród zaproszonych gości był również Prezes Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Sławomir Pater.

Trwa montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej w Gminie Dębno

9.07.2020

Dzięki pozyskanym środkom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w kwocie 266 337,81 złotych, wykonywane są prace instalacji fotowoltaicznych przez firmę ”HYMON ENERGY” Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie na budynkach użyteczności publicznej, takich jak Urząd Gminy Dębno, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Porąbce Uszewskiej, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łysej Górze oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie.

[ poprzednia| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | następna ] stron: 267

Kapliczki Małopolski