URZĄD GMINY

Drukuj drukuj

Tarcza Antykryzysowa

Strona główna » Deklaracja dostepności » Tarcza Antykryzysowa

W związku z sytuacją, której ostatnio doświadczamy, wychodząc naprzeciw mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami poświęconymi wsparciu małopolskich firm w ramach Pakietów Przedsiębiorczość i Płynności Finansowej  Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej.

Gmina Dębno pragnie poprzez zawarte informacje na naszej stronie umożliwić przedsiębiorcom z naszego  terenu dostęp do pomocy oraz  szybkiej informacji.

  

- W poniższym linku informacje o możliwościach pomocy jakie oferują jednostki, podmioty, instytucje i stowarzyszenia zaangażowane w akcję Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi!

- Szczegółowe informacje, dotyczące zasad naboru wniosków dla przedsiębiorców w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej, dostępne są pod linkiem: 

-  Wniosek o przyznanie bonu rekompensacyjnego dla przedsiębiorców w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej przyjmowany jest wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków dostępnego na stronie internetowej:   

- Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zachęca do zapoznania się z najnowszym wydaniem numeru „Pracuj w Małopolsce", którego tematem przewodnim jest wsparcie dostępne w ramach rządowej Tarczy Antykryzysowej.   

 

- Rusza rządowy program pomocy NGO w czasie epidemii koronawirusa10 milionów złotych – tyle wynosi budżet Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w zakresie przeciwdziałania skutkom COVID-19. Kwota dotacji, jaką można zdobyć, to nawet 50 tys. zł i nie jest wymagany żaden wkład własny. Nabór startuje już we wtorek, 12 maja br. Wiecej informacji w linku poniżej:  

 

 


Kapliczki Małopolski     

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12