Nowonarodzeni mieszkańcy Gminy Dębno uroczyście powitani
22 mar 2024
Nowonarodzeni mieszkańcy Gminy Dębno uroczyście powitani

W marcu w Urzędzie Gminy Dębno odbyło się kolejne przekazanie Dębińskich Wyprawek dla Malucha.

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski wraz z Kierownikiem Wydziału Spraw Obywatelskich, Sportu i Promocji Anną Jakubas wręczył symboliczne prezenty dla: Hani, Neli, Franciszka, Jakuba, Jakuba, Dawida, oraz Filipa.

Narodziny dziecka są pięknym i ważnym czasem w życiu każdego rodzica. Zachęcamy do wypełnienia wniosków. Przygotowana wyprawka jest wyjątkową pamiątką z dzieciństwa, która już zawsze będzie przypominać najmłodszym o miejscu, z którego pochodzą.

Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, który wita najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Dębińska Wyprawka Dla Malucha jest zestawem składającym się z listu gratulacyjnego oraz materiałów opatrzonych lokalnymi symbolami m.in. body z krótkim i długim rękawem, pieluchy, ręcznik z kapturkiem, miś, śliniaczek, chusteczki nawilżane, kocyk bawełniany, butelka MAM Easy Start™ Anti-Colic oraz smoczek MAM Start Better Together.

Wypełniony dokument należy złożyć do Wydziału Spraw Obywatelskich, Sportu i Promocji, pokój 216.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem: 14 631 85 56