GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » GMINA » Wydarzenia » Już na emeryturze

Już na emeryturze

29.10.2020
Już na emeryturze

28 października  2020 r. w Bibliotece Publicznej w Porąbce Uszewskiej odbyło się pożegnalne spotkanie Pani Danuty Łazarz Zastępcy Dyrektora DCK do spraw bibliotek, która przeszła na zasłużoną emeryturę.

Z tej okazji Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski wspólnie z Dyrektorem Dębińskiego Centrum Kultury Łukaszem Przybyło złożyli Pani Danucie podziękowania za długoletnią, pełną zaangażowania i profesjonalną pracę w Bibliotece Publicznej w Porąbce Uszewskiej.
W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło także, bukietów pięknych kwiatów oraz upominków, które będą miłą pamiątką i ciepłym wspomnieniem.

Pani Danuta to bibliotekarka z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem z pasją, miłością nie tylko do książek ale przede wszystkim do człowieka.  Osoba z otwartym umysłem przejawiającym się w innowacyjności prowadzonych działań na rzecz rozwoju czytelnictwa na terenie gminy Dębno a także i poza nią.  Pani Danuta poprzez aktywny udział w życiu literackim, swoją postawę i szczerość  gromadziła w domowej atmosferze swoich czytelników.

Życzymy długiej i spokojnej emerytury w zdrowiu oraz realizowania własnych pasji już na emeryturze.


Wróć do wydarzeń

Kapliczki Małopolski     

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12