GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » O gminie » Wydarzenia » Komunikat Naczelnika Urzędu Skarbowego w Brzesku

Komunikat Naczelnika Urzędu Skarbowego w Brzesku

12.02.2018
Komunikat Naczelnika Urzędu Skarbowego w Brzesku

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Brzesku zaprasza podatników i płatników powiatu brzeskiego na bezpłatne szkolenie z wybranych zagadnień.

 

Tematyka szkolenia będzie obejmować: 

1. Wysyłanie zeznań podatkowych drogą elektroniczną.

2. Odliczanie ulg podatkowych.

3. Najczęściej popełniane błędy w zeznaniach podatkowych.

4. Prezentacja portalu podatkowego oraz strony Szybki Pit – nowe usługi PIT-OP, 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, PIT-WZ.

 

Szkolenie odbędzie się w dniu 22 lutego 2018 r. (czwartek) o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Gminy Dębno, Wola Dębińska 240, 32-852 Dębno.

 

Szkolenie przeprowadzą pracownicy Urzędu Skarbowego w Brzesku.

 

Ponadto w godzinach od 10.00 do 13.00 pracownicy Urzędu Skarbowego w Brzesku będą pomagali sporządzać i wysłać zeznania podatkowe przez internet, wnioski o sporządzenie zeznania PIT-WZ oraz wnioski o przekazanie 1% podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego – oferta dla emerytów i rencistów nie uzyskujących innych dochodów (PIT-OP).

Osoby zainteresowane pomocą w sporządzeniu rozliczenia za 2017 r. proszone są o zabranie ze sobą również kopii zeznań podatkowych za 2016 r.

 


Wróć do ogłoszeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12