GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » O gminie » Wydarzenia » Koncert Noworoczny w Porąbce Uszewskiej

Koncert Noworoczny w Porąbce Uszewskiej

1.02.2018
Koncert Noworoczny w Porąbce Uszewskiej

Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej w Domosławicach i Porąbce Uszewskiej był prawdziwą gratką dla pasjonatów muzyki.

W wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej Zespołu Szkół w  Porąbce Uszewskiej melomanom zaprezentowała się ponad setka artystów, która w perfekcyjny sposób wykonała utwory muzyki klasycznej oraz filmowej.  

- Cieszę się, że co tydzień w naszej gminie odbywa się ciekawe wydarzenie kulturalne – przyznaje wójt Wiesław Kozłowski. – Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności uczniów, którzy wspólnie z nauczycielami stworzyli fantastyczną atmosferę i prawdziwą ucztę dla ucha. To już kolejny na przestrzeni lat koncert w Porąbce Uszewskiej, tworzymy zatem piękna tradycję i mam nadzieję, że już na stałe ta impreza wpisze się w harmonogram wydarzeń kulturalnych w naszej gminie.

Ponad półtoragodzinny koncert obfitował w znane wszystkim utwory muzyki klasycznej oraz zasłyszane w kinach filmowe muzyczne tematy, które stały się prawdziwymi przebojami.

Natomiast po koncercie dla przybyłych melomanów czekał poczęstunek serwowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Porąbki Uszewskiej.

Honorowy patronat nad koncertem objął wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.


Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12