GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » O gminie » Wydarzenia » Seniorzy chętnie odpowiedzieli na zaproszenie Caritas

Seniorzy chętnie odpowiedzieli na zaproszenie Caritas

1.02.2018
Seniorzy chętnie odpowiedzieli na zaproszenie Caritas

W niedzielę w Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich odbył się Dzień Seniora. Na uroczystość zaproszono wszystkich miejscowych seniorów.

80 seniorów z Biadolin Szlacheckich, Biadolin Radłowskich i Perły zdecydowało się w minioną  niedzielę na wspólne świętowanie  Dnia Seniora, które było także doskonałą okazją, aby złożyć sobie życzenia  noworoczne. Klimat minionych świąt Bożego Narodzenia skutecznie podtrzymywały dzieci z miejscowej Szkoły Podstawowej, które w profesjonalny sposób odegrały jasełka. Na twarzy zgromadzonych było niekiedy widać duże wzruszenie, gdyż część  młodych aktorów było wnukami głównych bohaterów tego wieczoru.

- Jest mi niezmiernie miło, że mogę każdemu z Państwa uścisnąć dłoń i podziękować za wychowanie kolejnych pokoleń naszych mieszkańców – mówił obecny podczas uroczystości wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.Dzień Seniora jest dla mnie niezwykle ważnym wydarzeniem. Zawsze myślami  wracam do dzieciństwa wspominając, jak ważnymi osobami byli w moim życiu dziadkowie i ile im zawdzięczam. To Państwa trud włożony w wychowanie, nieprzespane noce, czasem i łzy…. dziś  dziękujemy Wam za to poświęcenie. Dziękuje również za Państwa aktywność. Jesteście  dowodem, że jesień życia wcale nie musi przybierać szarych barw.

Organizatorem spotkania był parafialny Caritas.


Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12