GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » O gminie » Wydarzenia » Amelia Marek w finale plebiscytu na sportowca roku

Amelia Marek w finale plebiscytu na sportowca roku

20.12.2017
Amelia Marek w finale plebiscytu na sportowca roku

Amelia Marek – znakomita 12-letnia pływaczka BOSIR Brzesko, mieszkanka Sufczyna, uczennica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łysej Górze awansowała do wojewódzkiego finału plebiscytu „Gazety Krakowskiej” na sportowca roku w kategorii junior.

Młoda zawodniczka z naszej gminy wiele godzin tygodniowo spędza na treningach na brzeskiej pływalni pod okiem trenerów Marcina i Michała Kacer, by w czasie weekendów rywalizować na zawodach pływackich. W ciągu tygodnia czas dzieli na naukę, treningi sportowe i szkołę muzyczną.

 

Amelia posiada już blisko 200 medali i pucharów z zawodów pływackich. W stylu klasycznym jest w pierwszej trójce w Polsce, w swojej kategorii wiekowej. Ma za sobą kilka rekordów małopolski.


W ubiegły weekend, z Zimowych Mistrzostw Okręgu Małopolskiego w Zabierzowie przywiozła 7 złotych medali indywidualnych, dwa rekordy małopolski i zdobyła trzy razy podium w sztafecie z koleżankami     z sekcji.

 

Zachęcamy do głosowania i wsparcia młodej, utalentowanej pływaczki Amelii Marek.
Za wszelkie wsparcie, dobre słowo, doping serdecznie dziękujemy!


Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12