GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » O gminie » Wydarzenia » Dożynki Gminne w Dołach

Dożynki Gminne w Dołach

1.08.2017
Dożynki Gminne w Dołach

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Dębińskie Centrum Kultury oraz Rada Sołecka w Dołach serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się w niedzielę, 13 sierpnia 2017 roku w Dołach.

Tegoroczna uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą w Grocie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes w Porąbce Uszewskiej o godzinie 14:00. Po nabożeństwie nastąpi przejście korowodu dożynkowego do Amfiteatru w Dołach, gdzie będzie miała miejsce część oficjalna obchodów.

O godzinie 16:30 delegacje z sołectw Gminy Dębno wezmą udział w Konkursie Wieńców Dożynkowych. Następnie w programie wydarzenia zaplanowano występy zespołów regionalnych: „Dołowianie”, „Łoniowiacy”, „Niedźwiedzoki”, Koła Gospodyń Wiejskich z Biadolin Szlacheckich oraz uczennicy Szkoły Muzycznej w Domosławicach Kornelii Kołodziej.

Dożynki zakończy zabawa taneczna.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na załączonym plakacie.

Dożynki Gminne w Dołach

Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12