Już po raz dziewiąty w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej odbył się otwarty turniej piłki ręcznej dla uczniów klas gimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn dziewcząt i chłopców ze szkół powiatu brzeskiego.
Organizatorem turnieju był MKS Arabeska działający przy ZS Porąbce Uszewskiej, a impreza odbywała się pod patronatem Starosty Powiatu Brzeskiego Andrzeja Potępy, który ufundował okazałe puchary. Dzięki środkom pozyskanych z dotacji Starostwa Powiatowego w Brzesku w ramach programu „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej”, drużyny wzbogaciły się o piłki, a najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali.
Wyniki chłopcy
I miejsce - Gimnazjum Porąbka Uszewska I
II miejsce- Gimnazjum Jadowniki
III miejsce- Gimnazjum Porąbka Uszewska II
Wyniki dziewczęta
I miejsce - Gimnazjum Jadowniki
II miejsce- Gimnazjum Porąbka Uszewska
III miejsce- Gimnazjum Sufczyn