Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

06 kwi 2011

Aż dziesięć firm zgłosiło swoje oferty na wykonanie odcinka chodnika w Maszkienicach. W efekcie już wkrótce mieszkańcy sołectwa będą mieli do dyspozycji kolejnych 140 metrów chodnika.

06 kwi 2011

Paweł Kraj i Piotr Wołek będą repreznetować gminę Dębno w Radzie Powiatowej Małopolskiej Izby Rolniczej. W wyborach, które cieszyły się nikłym zainteresowaniem, o dwa miejsca ubiegało się trzech kandydatów.

06 kwi 2011

Zarząd Stowarzyszenia „Kwartet na Przedgórzu” zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Dębno, zainteresowanych składaniem wniosków o pomoc w ramach działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 do Punktu informacyjnego Stowarzyszenia, który od niedawna działa w Dębnie. 

Karczma na czele
04 kwi 2011

Rywalizację w kolejnych dwóch dyscyplinach mają za sobą uczestnicy IX edycji Sportowej Ligi Gminy Dębno o Puchar Wójta. Pod koniec marca rozgrano mecze w tenisie stołowym oraz w szachach.

Święto Patrona w Maszkienicach
31 mar 2011

Szkolny Festiwal Talentów był  głównym punktem obchodów 58. rocznicy śmierci prof. Franciszka Bujaka, patrony Szkoły Podstawowej w Maszkienicach.

31 mar 2011

Nowe tereny pod budownictwo mieszkaniowe na terenie gminy Dębno będą do dyspozycji nieco później niż zakładano. Wprawdzie prace nad nowym planem zagospodarowania zostały zakończone, ale jego wprowadzenie w życie nie będzie możliwe dopóty, dopóki Ministerstwo Rolnictwa nie wyłączy gruntów z produkcji rolnej.

Nietypowe lekcje
29 mar 2011

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w powitali wiosnę. Były gry i zabawy oraz nietypowe stroje.

Tego dnia można sobie było pozwolić na odrobinę ekstrawagancji. Zamiast stonowanego stroju, uczniowie zaproponowali styl obfitujący w kolory i oryginalne zestawienia. Nauczyciele pomysłowość pod tym względem oceniali w przygotowanym na tę okoliczność konkursie, a na zwycięzców czekały nagrody.

25 mar 2011

Osiemnaście firm rywalizowało w przetargu na pierwszy etap budowy parkingu w Dębnie. Inwestycja ma w znacznym stopniu rozwiązać problem braku miejsc parkingowych w pobliżu kościoła w Dębnie, który od lat utrudnia życie kierowcom.

Wiosenna recytacja
24 mar 2011

W pierwszy dzień wiosny na swoje siódme już spotkanie przyjechali do Sufczyna recytatorzy z całej gminy Dębno, by wziąć udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Poezja jest jak obraz”. W tym roku było ich rekordowo dużo, bo aż 43.

Do recytatorskiej rywalizacji stanęli uczniowie ze wszystkich szkół w gminie. Każdy z nich przygotował wybrany przez siebie wiersz oraz fragment prozy.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny