Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Niezwykły jubileusz
01 lip 2011

29 czerwca swoje setne urodziny obchodził mieszkaniec Łoniowej Franciszek Bodura. Uroczystości odbyły się w kościele parafialnym, w którym proboszcz parafii ks. Jan Orlof sprawował Mszę św. w intencji Jubilata. W jej trakcie przekazał specjalne życzenia i błogosławieństwo od biskupa tarnowskiego Wiktora Skorca.

01 lip 2011

Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 marca 2010 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2011r. (Dz. U. Nr 47, poz. 277), w dniach od 1 do 11 lipca 2011 r. zostanie przeprowadzony spis kontrolny.

Spisem kontrolnym objęte są osoby zamieszkałe w mieszkaniach wylosowanych do tego spisu. Celem spisu kontrolnego jest sprawdzenie kompletności Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011, realizowanego od 1 kwietnia do 30 czerwca 2011 r. oraz poprawności uzyskanych danych i ich zgodności ze stanem faktycznym.

28 czer 2011

Za kilka dni mieszkańców gminy Dębno czekają spore emocje sportowe, gdyż 2 lipca rozegrana zostanie Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych. 

28 czer 2011

Mnóstwo atrakcji czeka na wszystkich, którzy pojawią się w niedzielę 3 lipca w Porąbce Uszewskiej na XIV Biesiadzie Agroturystycznej. 

28 czer 2011

Lepsza widoczność na drogach gminnych i bardziej bezpieczna jazda - takie efekty powinien dać zakup... kosiarki do wykaszania traw na poboczach dróg, na który zdecydował się Zakład Usług Komunalnych w Woli Dębińskiej. - Mając własny sprzęt będziemy mogli zająć się utrzymaniem poboczy na bieżąco - deklaruje Jan Niedzielski, kierownik ZUK.

Do tej pory ZUK wynajmował urządzenie. Skutek był taki, że utrzymywanie poboczy w należytym stanie nie było możliwe. Z maszyny nie zawsze można było skorzystać wtedy, gdy była ona najbardziej potrzebna.

27 czer 2011

Noc świętojańska, najkrótsza w roku na Zamku w Dębnie była wyjątkowo długa i bogata w liczne atrakcje. 

27 czer 2011

- Ta impreza to promocja folkloru i element sprzyjający integracji naszej wsi - mówi o „Święcie Łopołki” Jarosław Mleczko, prezes Stowarzyszenia Folklorystycznego „Łoniowiacy”, organizator imprezy.

Wyzwanie, któremu chcemy sprostać
27 czer 2011

Obchodzące jubileusz 60-lecia istnienia przedszkole w Woli Dębińskiej od 25 czerwca ma także patrona, którym został Jan Paweł II. To drugie w regionie tarnowskim przedszkole noszące imię Papieża-Polaka. 

25 czer 2011

Jeszcze w te wakacje poprawi się komfort jazdy na trzech odcinkach dróg w Łysej Górze, Dołach i Jaworsku. Wskutek remontu będą się tam mogły swobodnie mijać dwa samochody.

Wybudowane niegdyś drogi spełniają standardy stawiane drogom gminnym, ale samorząd postanowił je poprawić. - Natężnie ruchu wzrasta nie tylko na drogach krajowych i wojewódzkich, ale także na drogach gminnych - tłumaczy Grzegorz Brach, Wójt Gminy Dębno.

Rok:
how_to_vote
Wybory Samorządowe 2024
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
departure_board
transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie