Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Jest nowy numer Życia Gminy
16 sty 2013

Szczegółowe informacje na temat budżetu gminy na ten rok wraz z wykazem zaplanowanych inwestycji, stawki opłat za odpady komunalne, a także relacje z wydarzeń kulturalnych – to tylko ...

16 sty 2013

Świątecznym tradycjom hołdują także organizacje polityczne. W Łoniowej w niedzielę, 20 stycznia, w budynku OSP spotkają się członkowie i sympatycy Polskiego Stronnictwa Ludowego.

15 sty 2013

Kilka godzin zajęć pod opieką instruktorów i nauczycieli oferuje wypoczywającym podczas ferii uczniom z terenu naszej gminy Dębińskie Centrum Kultury. Od poniedziałku do piątku od g. 9 do 15 można korzystać z wszystkich atrakcji płacąc 30 zł za cały tydzień.
Program obejmuje zajęcia plastyczne, muzyczne, edukacyjno – integracyjne, komputerowe,  rekreacyjno – ruchowe. Do dyspozycji uczestników jest ponadto sala muzyczna wyposażona w instrumenty i nagłośnienie, pracownia plastyczna, sala komputerowa oraz bilardowo – klubowa.

Dwa psy do wzięcia ZDJĘCIA
15 sty 2013

O dwóch młodych suczkach porzuconych przez właściciela informowaliśmy jeszcze przed świętami. Czworonogi do dzisiaj czekają na nowego właściciela, a od ich tymczasowego pana otrzymaliśmy ich zdjęcia.
Przypomnijmy, że psy przygarnął Kazimierz Matras z Perły, który znalazł je przy swoim domu. Chciałby je oddać je za darmo, bo nie ma możliwości opiekowania się nimi na stałe.

15 sty 2013

Z punktu widzenia demografii miniony rok w Gminie Dębno można uznać za dobry.  W ciągu 12 miesięcy urodziło się 174 dzieci, a 118 osób zmarło. Oznacza to, że liczba urodzeń przekroczyła o 56 liczbę zgonów. Spośród trzynastu sołectw tylko w dwóch odnotowano ujemny przyrost naturalny, w pozostałych mamy wartość dodatnią.

14 sty 2013

Bardzo ciasno zrobiło się w tabeli Sportowej Ligi Gminy Dębno po rozegraniu kolejnej rundy meczów piłkarskich. Trzy zespoły znajdujące się na czele tabeli zgromadziły po 9 punktów i wszystko wskazuje na to, że walka o zwycięstwo będzie bardzo zacięta. 

Szczegóły tutaj

14 sty 2013

Bardzo ciasno zrobiło się w tabeli Sportowej Ligi Gminy Dębno po rozegraniu kolejnej rundy meczów piłkarskich. Trzy zespoły znajdujące się na czele tabeli zgromadziły po 9 punktów i wszystko wskazuje na to, że walka o zwycięstwo będzie bardzo zacięta.
W pięciu rozegranych spotkaniach padło mnóstwo goli, a przewaga ostatecznego zwycięzcy każdego z nich była bardzo wyraźna. Najwięcej bramek padło w meczu Browaring Team - Viktoria Porąbka Uszewska, w którym gracze z Porąbki zaaplikowali rywalom 10 goli tracąc tylko trzy.

14 sty 2013

Z nowoczesnego, wygodnego i skutecznego sms-owego systemu powiadamia jeszcze w tym roku będą mogli korzystać mieszkańcy Gminy Dębno. Umożliwi on przekazywania na bieżąco ostrzeżeń i informacji o zagrożeniach meteorologicznych, hydrologicznych oraz wszelkich innych zdarzeniach losowych, które mogą zagrażać mieniu i życiu mieszkańców.

Wokalna rywalizacja ZDJĘCIA I FILM
14 sty 2013

Trzydziestu siedmiu uczestników wzięło udział w 13. edycji Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który tradycyjnie odbył się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze. Zmagający się w kilku kategoriach wokaliści potwierdzili dobrą opinię o konkursie.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny