Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

OPRYSKIWANIE ROŚLIN – WAŻNE ZASADY!
10 kwi 2024

Nieodłącznym elementem prac wiosennych na polach uprawnych jest opryskiwanie pól i sadów.

Pestycydy są śmiertelnym wrogiem pszczół. Wszelkiego rodzaju środki chemiczne, które są stosowane w celu ochrony roślin, powodują masowe ginięcie pszczół oraz innych owadów pożytecznych.

Akademia Rodzica powraca
10 kwi 2024

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców oraz opiekunów na organizowane w Dębińskim Centrum Kultury BEZPŁATNE WARSZTATY "JAK BYĆ DOBRYM I SKUTECZNYM RODZICEM? POZYTYWNA DYSCYPLINA". Zajęcia odbywają się w ramach projektu: AKADEMIA RODZICA - III Edycja.

Rekrutacja do Publicznego Żłobka w Sufczynie
08 kwi 2024

Podstawowym warunkiem udziału w postępowaniu rekrutacyjnym jest osobiste złożenie Karty zgłoszenia dziecka wraz z załącznikami do Publicznego Żłobka w Sufczynie, Sufczyn 250A, 32-852 Dębno w godz. od 8:00 do 15:00 w terminie od 4 do 17 kwietnia 2024 r.

Wiesław Kozłowski wygrywa w I turze!
08 kwi 2024

7 kwietnia w całej Polsce odbywały się wybory samorządowe. Był to ważny czas dla demokracji, ponieważ to obywatele mieli możliwość wyboru swoich przedstawicieli na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim. Tego dnia wybrano radnych Sejmiku Województwa Małopolskiego, Powiatu, Gminny oraz zdecydowano, kto przez najbliższe 5 lat będzie wójtem gminy Dębno.

Rada Gminy Dębno w nowym składzie
08 kwi 2024

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Osoby, które uzyskały mandat Radnego Gminy, Powiatu i Województwa będą reprezentować swoich wyborców przez najbliższe 5 lat. W wyniku głosowania dziewięciu dotychczasowych Radnych Gminy Dębno otrzymało reelekcję na kolejną kadencję, a sześciu zostało wybranych po raz pierwszy.

Koncert zespołu “Dziecięca Ferajna" w Dębnie już wkrótce
05 kwi 2024

Z okazji 84. rocznicy Zbrodni Katyńskiej, Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski oraz Dębińskie Centrum Kultury, serdecznie zapraszają na wzruszający Koncert zespołu “DZIECIĘCA FERAJNA" w Dębnie.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 13 kwietnia o godz. 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Aż sześć zabytków z gminy Dębno odzyska dawny blask
05 kwi 2024

Dzięki wysiłkowi włodarza gminy Wiesława Kozłowskiego, gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 98% ze środków Rządowego Programu Odbudowy Zabytków, czego efektem było wczorajsze podpisanie umowy na remont konserwatorski 6 zabytków znajdujących się na terenie Gminy Dębno.

Wójt Gminy Dębno samorządowcem przyjaznym Kołom Gospodyń Wiejskich
04 kwi 2024

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski zdobył 3. miejsce w plebiscycie Samorządowiec przyjazny KGW. To wyróżnienie podkreśla jego zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności oraz skuteczną pracę na rzecz mieszkańców. Jego działania zostały docenione przez społeczność oraz organizatorów plebiscytu, co świadczy o uznaniu dla wkładu w promowanie dobra wspólnego.

Nowe okręgi w Gminie Dębno
04 kwi 2024

W najbliższych wyborach zmianie uległy okręgi wyborcze. W tym roku sołectwo Wola Dębińska będzie mieć 2 reprezentantów w Radzie Gminy Dębno, natomiast Maszkienice będą posiadać tylko jeden mandat, a nie jak w latach ubiegłych dwa mandaty.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny