Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne

Jesienne Spotkanie przy Herbacie

Jesienne Spotkanie przy Herbacie

W Oddziale Muzeum Okręgowego w Tarnowie - w Muzeum Zamek w Dębnie odbyło się 7 października Jesienne Spotkanie przy Herbacie połączone z wyjątkowym koncertem w wykonaniu znakomitej pianistki Niny Kuźmy-Sapiejewskieji otwarciem wystawy instrumentów muzycznych z kolekcji Teresy Waydowicz.

Zajęcia plastyczne z elementami ceramiki

1.10.2018
Zajęcia plastyczne z elementami ceramiki

Dębińskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia plastyczne z elementami ceramiki w nowym roku szkolnym.

Pierwsze zajęcia odbędą się w środę 4 października 2018 r. o godzinie 16:30.

Więcej informacji na załączonym plakacie.

Taniec estradowy dla dzieci

21.09.2018
Taniec estradowy dla dzieci

Dębińskie Centrum Kultury zaprasza dzieci w wieku 4-10 lat na zajęcia tańca estradowego. Rozpoczęcie już w najbliższy poniedziałek tj. 24 września.

Więcej informacji na załączonym plakacie.

Letnie Spotkania przy Winie

8.08.2018
Letnie Spotkania przy Winie

Letnie Spotkania przy Winie, które miały miejsce w  niedzielę 5 sierpnia w zamku w Dębnie, wpisały się w niezwykły sposób w obchody Jubileuszu Czterdziestolecia istnienia tej muzealnej placówki. Powodów było co najmniej kilka.

Niezwykłe całkowite zaćmienie Księżyca

6.08.2018
Niezwykłe całkowite zaćmienie Księżyca

27 lipca 2018 roku w godzinach nocnych przy Publicznej Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej obserwowano niezwykły kosmiczny spektakl.

Obserwacja całkowitego zaćmienia Księżyca

25.07.2018
Obserwacja całkowitego zaćmienia Księżyca

Pani Małgorzata Dudek, opiekun Klubu Młodego Odkrywcy działającego przy PSP Porąbka Uszewszka zaprasza w piątek, 27 lipca 2018 roku na obserwacje i pokazy astronomiczne z użyciem profesjonalnych teleskopów ustawionych na boisku sportowym przy Publicznej Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej.

XIV Muzealna Noc Świętojańska w zamku w Dębnie

XIV Muzealna Noc Świętojańska w zamku w Dębnie

Niewątpliwie można uznać kolejną już XIV Muzealną Noc Świętojańską w zamku w Dębnie, która odbyła się w 17 czerwca, za niezwykle udaną.

Przy pięknej, słonecznej pogodzie, urokliwy dziedziniec zamku wypełnił się po brzegi publicznością, przybyłą na kolejne wydarzenie jubileuszowego roku obchodów 40-lecia placówki.

XXIX Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego

26.06.2018
XXIX Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego

Dnia 10 czerwca 2018 r. w Amfiteatrze Letnim w Łoniowej odbył się XXIX Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego KRAKOWIACZEK. Organizatorami wydarzenia byli Dębińskie Centrum Kultury i Małopolskie Centrum Kultury „Sokół”. Patronat honorowy objęli Starosta Brzeski Andrzej Potępa i Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski

Sportowy Turniej Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

25.06.2018
Sportowy Turniej Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

16 czerwca 2018 r. odbył się Sportowy Turniej Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno. Do turnieju zgłosiły się reprezentacje:

Publiczne Przedszkole w Łoniowej, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Maszkienicach, Publiczne Przedszkole w Porąbce Uszewskiej im. Juliana Tuwima, Publiczne Przedszkole w Woli Dębińskiej im. Jana Pawła II, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Sufczynie, Niepubliczne Przedszkole "Złota Rybka" w Woli Dębińskiej, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich.

29. Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego

6.06.2018
29. Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego

W tym roku odbędzie się 29. edycja Przeglądu Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego. Największa impreza folklorystyczna (w kategorii dziecięcej) w Małopolsce. Przegląd swoim zasięgiem obejmuje region Krakowiaków Wschodnich, Zachodnich, Pogórza Ciężkowickiego i pogranicza krakowsko-rzeszowskiego.

[ poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 16

Kapliczki Małopolski