Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » Warsztaty Teatralne w DCK

3.12.2019
Warsztaty Teatralne w DCK

Dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach teatralnych. Zajęcia rozpoczynają się 6 grudnia i potrwają do końca lutego 2020 r. Będą prowadzone w dwóch grupach: grupa młodzieżowa (preferowany wiek uczestników to uczniowie ostatnich klas szkoły podstawowej i uczniowie szkół średnich) zajęcia będą odbywać się w piątki o godz. 17:00 oraz grupa dorosła zajęcia również w piątki od godz. 18:30.

Zajęcia będą obejmowały wszystkie przestrzenie tematyczne teatru: od ruchu scenicznego, elementów gry aktorskiej, po lalkarstwo, scenografię czy reżyserię teatralną.

Zapraszamy członków działających na terenie gminy Dębno amatorskich grup teatralnych. Zajęcia będą prowadzić aktorzy teatralni, instruktorzy i pedagodzy teatru, scenografowie i reżyserzy. W ramach spotkań "Akademii Dębińskiego Teatru" po zakończeniu realizacji projektu nastąpi praca nad dwoma spektaklami (odpowiednio w grupie młodzieżowej i starszej).
Zapraszamy do udziału!!!

Wróć do wydarzeń kulturalnych