Zebranie Sprawozdawcze w OSP Wola Dębińska
14 mar 2023
Zebranie Sprawozdawcze w OSP Wola Dębińska

W sobotę, 11 marca 2023 roku w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Dębińskiej odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2022 rok. W zebraniu wzięli udział druhowie OSP Wola Dębińska, członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz zaproszeni goście m.in Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Komendant PSP w Brzesku bryg. mgr inż Janusz Potera, Prezes Oddziału Gminnego ZOSPRP w Dębnie Pan Bogdan Bibro, Przewodniczący Rady Gminy Dębno Pan Piotr Matura oraz Radny Gminy Dębno Pan Józef Ciuruś.

Po części sprawozdawczej i przedstawieniu planów na 2023 rok, druhny i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej Wola Dębińska uroczyście wręczyli podziękowania i kwiaty dla Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Piotra Matury za zaangażowanie, pomoc oraz wsparcie finansowe przy pozyskaniu nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego marki Mercedes-Benz.

Strażacy z Woli Dębińskiej mogą cieszyć się nowoczesnym, wielofunkcyjnym samochodem przeznaczonym do akcji ratowniczo-gaśniczych, usuwania skutków wypadków czy też klęsk żywiołowych. Mam nadzieję, że nowy samochód będzie bardzo długo służył strażakom z jednostki OSP Wola Dębińska. Niech samochód przyczyni się do ratowania życia i mienia mieszkańców gminy Dębno - podkreśla Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Kolejnym punktem programu było wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego pod tytułem: Strażacy chronią lasy - lasy chronią klimat! Jestem odpowiedzialny z natury, czuję klimat" zamieszkujących na terenie Woli Dębińskiej.

Zebranie Sprawozdawcze w OSP Wola Dębińska Zebranie Sprawozdawcze w OSP Wola Dębińska Zebranie Sprawozdawcze w OSP Wola Dębińska Zebranie Sprawozdawcze w OSP Wola Dębińska