Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Wystrzałowy Dzień Dziecka w Niedźwiedzy oraz Piknik Rodzinny w Maszkienicach
06 czer 2023
Wystrzałowy Dzień Dziecka w Niedźwiedzy oraz Piknik Rodzinny w Maszkienicach

W sobotę, 3 czerwca 2023 r. w Niedźwiedzy odbył się Piknik Rodzinny pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego.

W trakcie wydarzenia odbyły się zawody strzeleckie zorganizowane przez Klub Sportowy Snajper oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Niedźwiedzy.

Podczas pikniku dzieci mogły skorzystać z darmowych dmuchańców, malowania twarzy i strzelania z łuku. W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć także waty cukrowej, popcornu oraz lodów.

W podziękowaniu za pomoc i wsparcie w organizacji Dnia Dziecka, Klub Sportowy "Snajper" wręczył podziękowania dla Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego oraz Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Małopolskiego Wojciecha Skrucha.

Organizatorami wydarzenia był Klub Sportowy Snajper, Gmina Dębno, Ochotnicza Straż Pożarna w Niedźwiedzy, Rada Sołecka wraz z sołtysem wsi Markiem Łośko, Rada Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Niedźwiedzy oraz ksiądz Proboszcz Parafii NMP Królowej Polski w Niedźwiedzy Andrzej Wilk.

Tego samego dnia w Maszkienicach odbył się Piknik Rodzinny, którego organizatorem była Rada Rodziców przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Maszkienicach.

W trakcie wydarzenia na scenie wystąpiły przedszkolaki i dzieci z klas I-V, które prezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne. Odbyły się także konkurencje sportowe, w których do zdobycia były atrakcyjne nagrody.

W to wydarzenie także zaangażowali się strażacy z pobliskiej jednostki, którzy zabrali na przejażdżkę wozem strażackim chętne dzieci.

Na Pikniku Rodzinnym w Maszkienicach były także darmowe dmuchańce, grill, zapiekanki, ciasta, lody.

Oba wydarzenia były wspaniałą okazją do spędzenia wolnego czasu w gronie najbliższych.

how_to_vote
Wybory Samorządowe 2024
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
departure_board
transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie