Wracamy z „Patriotycznym śpiewaniem”!!!
30 kwi 2022
Wracamy z "Patriotycznym śpiewaniem"!!!

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Dębińskie Centrum Kultury, Muzeum Zamek w Dębnie serdecznie zapraszają na "Patriotyczne Śpiewanie na Zamku w Dębnie".
To inicjatywa, która odbywa się z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Przy muzycznym akompaniamencie, wspólnie (przez publiczność i wokalistów DCK) wyśpiewane zostaną najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne.
Serdecznie zapraszamy 3 maja o 17:00 do sali koncertowej dębińskiego zamku.
W tym roku w pięknych wnętrzach dębińskiego zamku, zaprezentują się także nasi wspaniali wokaliści ogniska muzycznego Dębińskiego Centrum Kultury, przygotowani przez instruktorki: Panią Sylwię Wiktorię Pasek i Panią Zuzannę Kuliszewską. Młode solistki i soliści, którzy wystąpią w patriotycznym repertuarze to: Izabela Ciuruś, Wojciech Wołek, Alicja Drelicharz, Alicja Jarosz, Wiktoria Morys, Wiktoria Płaneta, Wiktoria Marecik, Emilia Kural, Emilia Kurnik, Maciej Grzyb, Kornelia Świątkowska, Patrycja Sumara, Aleksandra Sacha, Milena Krzywacka, Nikola Podstawska, Julia Ledzińska, Julia Biernat, Anna Rogóż, Natalia Gawor, Weronika Bihuniak, Patrycja Danilewicz, Klaudia Kuboń, Agnieszka Góral, Natalia Pabian, Julia Kostrzewa, Sandra Sumara, Izabela Gala, Magdalena Sowa, Aleksandra Pluszewska, Dariusz Jewuła.
Przy fortepianie, z pasją i sercem - Pan Robert Sowa.
Dodatkowo, dla wszystkich przybyłych gości, będą rozdawane pamiątkowe Śpiewniki patriotyczne.
Serdecznie zapraszamy!

Wybory Samorządowe 2024