Wielki Koncert "MAŁEJ ARMII JANOSIKA już w najbliższą sobotę!
24 czer 2022
Wielki Koncert "MAŁEJ ARMII JANOSIKA już w najbliższą sobotę!

Na tą muzyczną ucztę, na największej jak do tej pory scenie plenerowej w naszej gminie, serdecznie zapraszają Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski i Dębińskie Centrum Kultury.

O godz. 19:00, na stadionie LKS Victoria w Porąbce Uszewskiej, zaprezentuje się prawie 180 dzieci, młodzieży i dorosłych muzyków "spod samiuśkich Tater", tworzących największą góralską kapelę w Polsce. Podczas swojego koncertu wykonają zarówno znane góralskie utwory, pieśni związane z postacią Jana Pawła II, swoje własne piosenki, jak i wyjątkowe aranżacje dobrze znanych polskich przebojów.

Koncert odbędzie się w sobotę 25 czerwca o godz. 19:00

Dodatkowo, od godz. 16:00, dostępne będą liczne atrakcje: darmowe "dmuchańce", gry i animacje dla dzieci, stoiska gastronomiczne o które zadbają Panie z KGW z Dębna, Dołów i Jaworska, lody i wata cukrowa. Od godz. 17:00 na scenie, zaprezentują się wokaliści ogniska muzycznego Dębińskiego Centrum Kultury i muzycy Zakliczyńskiego Klubu Małopolskich Heligonistów i Harmonistów.

Dla lepszego odbioru koncertu będzie przygotowany duży multimedialny telebim przy scenie.

W trakcie trwania wydarzenia będzie prowadzona zbiórka przez Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Gminy Dębno "Dębińskie Pasje", na rzecz rodziny poszkodowanej w czasie pożaru budynku jednorodzinnego w miejscowości Dębno, który uległ zniszczeniu w dniu 29.05.2022 r.

W bezpośrednim sąsiedztwie stadionu nie będzie możliwości zaparkowania samochodów. Dla przybywających Gości, będzie dostępny parking ok 100 m od stadionu. Prosimy o stosowanie się do informacji i wytycznych służb porządkowych w dniu koncertu.

Partnerem głównym wydarzenia jest Województwo Małopolskie, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Witold Kozłowski.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.