Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Uroczyste rozdanie nagród
23 czer 2022
Uroczyste rozdanie nagród

22 czerwca 2022 odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla laureatów konkursów szkolnych.

O godzinie 9:00 na Hali Widowiskowo - Sportowej w Dębnie Wójt Wiesław Kozłowski oraz Dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury Łukasz Przybyło oficjalnie wręczyli nagrody i dyplomy uczniom, którzy brali udział w szkolnych konkursach realizowanych przez Gminę Dębno, Dębińskie Centrum Kultury, Publiczne Szkoły Podstawowe w Sufczynie, Jaworsku, Biadolinach Szlacheckich, Maszkienicach, Porąbce Uszewskiej oraz w Niedźwiedzy.

Podsumowanie:

XVII Gminny Konkurs Recytatorski "Poezja jest jak obraz"

Laureaci:

Kategoria klasy I-III:
1 miejsce: DOMINIKA OSMĘDA - PSP W Porąbce Uszewskiej
2 miejsce: KAROL MATURA - ZSP w Łysej Górze
3 miejsce: ZUZANNA HOJNOWSKA - ZSP w Dębnie
3 miejsce: NIKODEM BOBER - PSP w Biadolinach Szlacheckich
Wyróżnienia:
- PAULINA BODURA - PSP w Woli Dębińskiej
- BARBARA MIGDA - PSP w Łoniowej
- HAŁAT NADIA - ZSP w Dębnie

Kategoria klasy IV-VI:
1 miejsce: MAJA NALEPKA - ZSP w Maszkienicach
2 miejsce: MILENA WESOŁOWSKA - ZSP w Maszkienicach
3 miejsce: NATALIA GURGUL - PSP w Porąbce Uszewskiej
3 miejsce: GABRIELA BIL - PSP w Sufczynie
Wyróżnienia:
- NATALIA GAWOR -PSP w Woli Dębińskiej
- NIKOLA PODSTAWSKA - PSP w Biadolinach Szlacheckich
- MAJA WOLNIK - PSP w Biadolinach Szlacheckich

Kategoria klasy VII-VIII:
1 miejsce: JOANNA NIEMIEC - ZSP w Maszkienicach
2 miejsce: KAROLINA STEFAN - PSP w Woli Dębińskiej
3 miejsce: ANIELA RZEPA - PSP w Porąbce Uszewskiej
3 miejsce: TOMASZ OCHOTNICKI - PSP w Porąbce Uszewskiej
Wyróżnienia:
- JULIA WARCHOŁ - PSP w Sufczynie
- MAGDALENA CHRAPUSTA - ZSP w Maszkienicach

XIII Gminny Konkurs Piosenki "Rozśpiewane Przedszkola i Szkoły"

Laureaci:

Przedszkola i oddziały przedszkolne
1 miejsce: GNIESZKA WITEK - Przedszkole Publiczne w Łoniowej
2 miejsce: ZUZANNA BĄCZEK - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łysej Górze
3 miejsce: MICHAŁ KAROLCZAK - Publiczne Przedszkole w Porąbce Uszewskiej
3 miejsce: HANNA JONIEC - Publiczne Przedszkole w Porąbce Uszewskiej

Klasy I-III
1 miejsce: WOJCIECH WOŁEK - Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
2 miejsce: JAN PIEKARZ - Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
3 miejsce: LAURA MIŁKOWSKA - Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworsku

Klasy IV-VI
1 miejsce: JULIA BIERNAT - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie
2 miejsce: JULIA LEDZIŃSKA - Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
2 miejsce: ALEKSANDRA PLUSZEWSKA - Publiczna Szkoła Podstawowa w Biadolinach Szl.
3 miejsce: NIKOLA KUKLA - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie

Klasa VII-VIII
1 miejsce: WIKTORIA ROCZNIAK - Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
2 miejsce: NIKOLA SOŁTYS - Publiczna Szkoła Podstawowa w Porąbce Uszewskiej
3 miejsce: WIKTORIA PŁANETA - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie

XIII Gminny Konkurs na "Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną"
Laureaci:
Oddziały przedszkolne klasy "0"

kategoria - PISANKA TRADYCYJNA:
1 miejsce: MIKOŁAJ SWORST - Oddział "0" w ZSP Łysa Góra
2 miejsce: NATALIA RZEPA - Oddział Przedszkolny-PSP Sufczyn
3 miejsce: OSKAR KOGUT - Oddział Przedszkolny w ZSP Dębno
Wyróżnienie: LENA CHAMIOŁO - Oddział Przedszkolny w PSP Jaworsko

kategoria - PISANKA NOWOCZESNA:
1 miejsce: ZOFIA BANAŚ - Oddział Przedszkolny w ZSP w Łysej Górze
2 miejsce: SZYMON SMOLEŃ - Publiczne Przedszkole w Woli Dębińskiej
3 miejsce: ARTUR BĄCZEK - Oddział Przedszkolny w PSP Sufczyn
3 miejsce: ALAN MIŁKOWSKI - Publiczne Przedszkole w Porąbce Uszewskiej
Wyróżnienie: KAJETAN GNIADY - Oddział Przedszkolny w Biadolinach Szlacheckich

Klasy I-III
kategoria - PISANKA TRADYCYJNA:
1 miejsce: TOMASZ WRÓBEL - ZSP Dębno
2 miejsce: KORNELIA JEWUŁA - PSP Wola Dębińska
3 miejsce: KAROL MATURA - ZSP w Łysej Górze
Wyróżnienie: OSKAR STOSZKO - PSP Porąbka Uszewska

kategoria - PISANKA NOWOCZESNA:
1 miejsce: PAULINA KĘDZIOR - PSP Wola Dębińska
2 miejsce: PAULINA DRUŻKOWSKA - PSP Łoniowa
3 miejsce: ALEKSANDRA WITEK - PSP Sufczyn
3 miejsce: ANTONI WOLNIK - PSP Biadoliny Szlacheckie
Wyróżnienia:
- OLIWIA SOŁTYS - PSP Porąbka Uszewska
- DAWID PUSTUŁKA - PSP Łoniowa

Klasy IV-VI
kategoria - PISANKA TRADYCYJNA:
1 miejsce: ZUZANNA LATOCHA - PSP w Sufczynie
2 miejsce: DAWID PABIAN - ZSP Dębno
2 miejsce: MIKOŁAJ GAWEŁ - PSP w Sufczynie
3 miejsce: KAROLINA KĘDZIOR - PSP Wola Dębińska

kategoria - PISANKA NOWOCZESNA:

1 miejsce: ZUZANNA WOŁEK - PSP Wola Dębińska
2 miejsce: MAJA WOLNIK - PSP Biadoliny Szlacheckie
3 miejsce: ADRIAN KOGUT - ZSP Dębno
Wyróżnienia:
- PATRYK ADAMSKI - PSP Łoniowa
- ALEKSANDRA MAREK - PSP Jaworsko
- GABRIELA SAMBOR - PSP Łoniowa

Klasy VII-VIII

kategoria - PISANKA TRADYCYJNA:
1 miejsce: NIKOLA CUDECKA - PSP Wola Dębińska
2 miejsce: MAGDALENA PABIAN - PSP Porąbka Uszewska
2 miejsce: MICHAŁ KARGOL - PSP Sufczyn
3 miejsce: KAMIL MIKODA - PSP Niedźwiedza
Wyróżnienia:
- JULIA PIEPRZYK - ZSP Dębno
- WIKTORIA STOSZKO - PSP Porąbka Uszewska

kategoria - PISANKA NOWOCZESNA:
1 miejsce: KAROLINA DUCH - ZSP Dębno
1 miejsce: ADRIAN CIEMIĘGA - ZSP Dębno
2 miejsce: PAWEŁ ŁUBA - PSP Sufczyn
3 miejsce: MAGDALENA OLCHAWA - PSP Porąbka Uszewska

Gminny Konkurs "Malowanie jest łatwe"
Laureaci:
Klasy I-III
1 miejsce: GABRIELA NIEMIEC - PSP w Sufczynie
2 miejsce: NATANIEL WÓJCIK - PSP w Jaworsku
2 miejsce: AGNIESZKA NOSAL - PSP w Woli Dębińskiej
3 miejsce: ANITA MIZERA - PSP w Porąbce Uszewskiej
Wyróżnienie: WIKTORIA KOPERSKA - PSP w Biadolinach Szlacheckich

Klasy IV-VI
1 miejsce: BARBARA BODURA - ZSP w Dębnie
2 miejsce: HANNA WITEK - PSP w Łoniowej
3 miejsce: WIKTOR WOLNIK - PSP w Biadolinach Szlacheckich
Wyróżnienia:
- NIKOLA KUKLA - PSP w Dębnie
- MONIKA PROKOP - PSP w Dębnie
- KAROLINA KĘDZIOR - PSP w Woli Dębińskiej

Klasy VII-VIII
1 miejsce: NIKOLA CUDECKA - PSP w Woli Dębińskiej
2 miejsce: MARTYNA KULAS - PSP w Biadolinach Szlacheckich
3 miejsce: KAMILA MORYS - PSP w Porąbce Uszewskiej
Wyróżnienie KRZYSZTOF SADY - PSP w Niedźwiedzy

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej ENGLISH SONG 2022
Laureaci:
Klasy I-III
1 miejsce: GABRIEL WYBORSKI - ZSP w Maszkienicach
2 miejsce: NIKODEM BOBER - PSP w Biadolinach Szlacheckich
3 miejsce: LENA ŚLEDŹ - ZSP w Maszkienicach
Wyróżnienie WIKTORIA URJASZ - PSP w Biadolinach Szlacheckich

Klasy IV-VI
1 miejsce: NIKOLA PODSTAWSKA - PSP w Biadolinach Szlacheckich
1 miejsce: JULIA BIERNAT - ZSP w Dębnie
2 miejsce: ANNA ROGÓŻ - PSP w Woli Dębińskiej
2 miejsce: MAJA NALEPKA - ZSP w Maszkienicach
3 miejsce: ALEKSANDRA PLUSZEWSKA - PSP w Biadolinach Szlacheckich
3 miejsce: MILENA WESOŁOWSKA - ZSP w Maszkienicach
Wyróżnienia:
- NIKOLA KUKLA - ZSP w Dębnie
- WIKTOR NIEWITAŁA - PSP w Niedźwiedzy

Klasy VII-VIII
1 miejsce: MAGDALENA CHRAPUSTA - ZSP w Maszkienicach
2 miejsce: nie przyznano
3 miejsce: EMILIA GZYL - ZSP w Maszkienicach
3 miejsce: WIKTORIA MARECIK - PSP w Łoniowej

Gminny konkurs ortograficzny; "HART DUCHA CHARTA POLSKIEGO, CZYLI ORTOGRAFICZNE HALUCYNACJE"

Klasy VII
1 miejsce: JULIA DERLAGA - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dębnie
2 miejsce: JAKUB SZPAK - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łysej Górze
3 miejsce: MAJA WOŁEK - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Maszkienicach
Wyróżnienie KACPER DUDEK- Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedźwiedzy

Klasy VIII

1 miejsce: SZYMON KAPUSTA - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dębnie.
2 miejsce: MARTYNA KRALKA - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Maszkienicach
3 miejsce: ZOFIA DUDEK - PSP w Niedźwiedzy

Wyróżnienia:
- JULIA WARCHOŁ- PSP w Sufczynie
- MAKSYMILIAN SIKORA - PSP w Woli Dębińskiej

Udział wzięli: Amelia Dudek, Katarzyna Bączek i Julia Drużkowska.

Gminny Konkurs Językowy "Niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają".
1 miejsce: WIKTORIA ROCZNIAK - PSP w Woli Dębińskiej
2 miejsce: JULIA DERLAGA - Zespół Szkolno Przedszkolny w Dębnie
3 miejsce: AMELIA LEDZIŃSKA - Zespół Szkolno Przedszkolny w Dębnie
3 miejsce: AMELLIA BACHULSKA - Zespół Szkolno Przedszkolny w Dębnie
Wyróżnienie: ZOFIA DUDEK- PSP w Niedźwiedzy

Gminnym Konkursie Ornitologicznym: "Jestem na pTAK"
1 miejsce: ARKADIUSZ WIDŁO
1 miejsce: MIKOŁAJ WITASZEK
1 miejsce: MICHAŁ KARGOL
2 miejsce: JAN GĄSIOREK
2 miejsce: KRZYSZTOF LEŚNIAK
2 miejsce: ZUZANNA BĄCZEK
2 miejsce: ANGELINA GROCHOLA
3 miejsce: ANIELA RZEPA
3 miejsce: PATRYCJA PRZEKLASA
3 miejsce: MARLENA SADŁOŃ
Udział wzięli: PATRYK ROJEK, PATRYCJA KAPUSTA, MATEUSZ SOWA, JOANNA NIEMIEC, IZABELL JEWUŁA

Na zakończenie Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski podziękował i pogratulował uczniom osiągnięć w konkursach oraz życzył kolejnych sukcesów.

Słowa podziękowania skierował także w stronę opiekunów i koordynatorów, którzy przygotowali uczestników do udziału i czuwali nad prawidłowym przebiegiem konkursów realizowanych na terenie Gminy Dębno.


download
Załatw sprawę
volunteer_activism
POMOC UKRAINIE
auto_delete
Odbiór odpadów
departure_board
Transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
add_moderator
Tarcza antykryzysowa
change_circle
Odnawialne źródła energii
people
Rada Gminy Dębno
brightness_5
Program czyste powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
point_of_sale
PRZETARGI - PLATFORMA ZAKUPOWA