Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Tego jeszcze w Naszej gminie nie było! Ruszyła Dębińska Wyprawka dla Malucha!
14 sty 2022
Tego jeszcze w Naszej gminie nie było! Ruszyła Dębińska Wyprawka dla Malucha!

Przyjście na świat dziecka to zawsze ogromne emocje i wielka radość dla najbliższej rodziny. My także pragniemy mieć swój wkład i tym wyjątkowym gestem włączyć się w ten radosny moment, dlatego z inicjatywy Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego dla każdego noworodka urodzonego od 1 stycznia 2022 r., udzielane będzie jednorazowe wsparcie rzeczowe "Dębińska wyprawka dla Malucha".

Body, śliniaczek, kocyk, ręcznik kąpielowy, miś… -to tylko niektóre elementy wchodzące w skład wprawki, którą będzie wręczał osobiście włodarz naszej gminy.

"Ważne jest, aby budować więź z gminą od przysłowiowej kołyski i wierzymy, że będzie to miły gest ze strony gminy, aby każdy nowo narodzony mieszkaniec Gminy Dębno otrzymywał na start kilka niezbędnych akcesoriów. Mamy nadzieję, że dzięki takim małym inicjatywom przyczynimy się do rozwoju rodzin, a nasza gmina będzie jeszcze chętniej wybierana jako miejsce do zamieszkania, życia i wychowania dzieci". - mówi Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Wniosek o przyznanie "Dębińskiej wyprawki dla Malucha" wraz z załącznikami należy złożyć w terminie 2 miesięcy od dnia narodzin dziecka.

Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem tel.: 14 631 85 56 oraz na stronie internetowej Gminy Dębno.

download
Załatw sprawę