Rodzinny Dzień Dziecka
05 czer 2023
Rodzinny Dzień Dziecka

Ach cóż to były za emocje!

Rodzinny Dzień Dziecka już za nami.

Wczoraj przy Szkole Podstawowej w Dębnie wszyscy wspólnie świętowaliśmy Dzień Dziecka oraz Dzień Rodziny.

Wydarzenie pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Bogata oferta była dostosowana do dzieci w każdym wieku.

Na najmłodszych czekał przygotowany kącik malucha z piankowymi klockami XXL, tworzenie zwierzątek z balonów, ciekawe animacje oraz malowanie twarzy.

Starsze dzieci lubiące adrenalinę miały możliwość skorzystać z kuli sferycznej, eurobungee, skaczących szczudeł, czy spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku.

Ponadto dla rodziców z dziećmi został przygotowany specjalny tor przeszkód, w którym rodziny rywalizowały o puchar Wójta Gminy Dębno. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wszystkie dzieci miały również możliwość zabawy na dmuchańcach, malowania na folii, czy wzięcia udziału w edukacyjnych pokazach przygotowanych przez policję, w których dzieci mogły m.in. zobaczyć pole osoby będącej pod wpływem substancji odurzających, dzięki założeniu narkogogli i alkogogli.

Na odwiedzających czekała wesoła, skacząca mrówka oraz przyjazny, odważny, policyjny Gryfek, z którymi rodziny bardzo chętnie robiły sobie zdjęcia.

Dla wszystkich obecnych na wydarzeniu dzieci przygotowane były również darmowe lody włoskie, wata cukrowa i popcorn.

Do udziału włączyły się także Koła Gospodyń Wiejskich, które serwowały obecnym przepyszne zapiekanki, słodkie gofry, ciasta, tosty, przepięknie ozdobione babeczki, owocowe soczki oraz gorące napoje.

Na wydarzeniu obecny był Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, który rozdawał dzieciom kolorowe balony i pyszne cukierki wspólnie z Poseł na Sejm RP Józefą Szczurek-Żelazko oraz Radną Sejmiku Województwa Małopolskiego Anną Mikosz.

Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz osobom zaangażowanym w organizację.

Najbardziej jednak dziękujemy Państwu za to, że byliście tego dnia z nami. To właśnie dzięki Waszym rodzinom Rodzinny Dzień Dziecka w Gminie Dębno był beztroski, radosny i wyjątkowy!