Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP

Remont drogi w Łysej Górze zakończony
05 sty 2022
Remont drogi w Łysej Górze zakończony

Koniec 2021 r. był dla Gminy Dębno bardzo intensywny pod względem realizowanych inwestycji drogowych. W tym samym czasie, w którym odbierane były prace związane z remontem drogi gminnej nr 250876K Biadoliny Szlacheckie - Hodowlana w msc. Biadoliny Szlacheckie dz. ew. nr 106, tj. 28 grudnia 2021 r. odebrano również remont w Łysej Górze na drodze gminnej Jaworsko na Kamieniec.

Remont drogi gminnej Jaworsko na Kamieniec na odcinku 320mb polegał na wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych oraz przygotowaniu podbudowy z kruszyw łamanych, a także wykonaniu poboczy. Wykonawcą prac było Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle. Koszt inwestycji to ok. 50 tysięcy złotych, a środki te w całości pochodziły z budżetu Gminy Dębno.

Remont drogi w Łysej Górze zakończony Remont drogi w Łysej Górze zakończony
download